| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
6L 7L Smart Air Fryer Ψηφιακό 220V από ανοξείδωτο χάλυβα Μεγάλη χωρητικότητα Χωρίς λάδι Ηλεκτρικό
Το Anbolife BF506 6L 7L ψηφιακό ψήσιμο αέρα 220V είναι ένα έξυπνο φούρνο από ανοξείδωτο χάλυβα κατασκευασμένο για μαγείρεμα χωρίς λάδι μεγάλης χωρητικότητας.υγιεινά γεύματα με οθόνη LED ελέγχου αφής και τηλεχειρισμός APPΙδανικό για εμπορική και οικιακή χρήση, αυτό το ηλεκτρικό έξυπνο ψήσιμο αέρα αντικαθιστά πολλές συσκευές ενώ εξοικονομεί χρόνο και ενέργεια.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF506 |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Επιλογές χωρητικότητας | 6L, 7L, 6.5L με Grill |
| Ειδικότερα | 7L ψηφιακή ψήσιμη μηχανή 220v, 6L ψηφιακή ψήσιμη μηχανή 220v |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Εμφανίζεται) |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
6L 7L Smart Air Fryer Ψηφιακό 220V από ανοξείδωτο χάλυβα Μεγάλη χωρητικότητα Χωρίς λάδι Ηλεκτρικό
Το Anbolife BF506 6L 7L ψηφιακό ψήσιμο αέρα 220V είναι ένα έξυπνο φούρνο από ανοξείδωτο χάλυβα κατασκευασμένο για μαγείρεμα χωρίς λάδι μεγάλης χωρητικότητας.υγιεινά γεύματα με οθόνη LED ελέγχου αφής και τηλεχειρισμός APPΙδανικό για εμπορική και οικιακή χρήση, αυτό το ηλεκτρικό έξυπνο ψήσιμο αέρα αντικαθιστά πολλές συσκευές ενώ εξοικονομεί χρόνο και ενέργεια.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF506 |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Επιλογές χωρητικότητας | 6L, 7L, 6.5L με Grill |
| Ειδικότερα | 7L ψηφιακή ψήσιμη μηχανή 220v, 6L ψηφιακή ψήσιμη μηχανή 220v |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Εμφανίζεται) |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()