| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $30.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
7L Smart Compact Ψηφιακό Ψηφιακό Φρυγανάκι WiFi Ηλεκτρικό Freidora De Aire
Γνωρίστε το Anbolife BF506 Smart Compact Digital Air Fryer ∙ ένα εξοικονόμηση χώρου 6.5L 7L με οπτικό παράθυρο και συνδεσιμότητα WiFi.Αυτό το ηλεκτρικό freidora de aire προσφέρει τα γεύματα χωρίς λάδι με 1800W θερμό αέρα και χειρισμό αφής + οθόνη LEDΗ επικάλυψη PTFE, τα παράθυρα θέασης και η τηλεχειρισμένη λειτουργία APP καθιστούν την υγιεινή μαγειρική εύκολη.Αυτό το 71 συμπαγές ψηφιακό ψήσιμο αέρα αντικαθιστά πολλαπλές συσκευές ενώ εξοικονομεί χώρο στο πάγκο. Απολαύστε τη φρίτσα, τηγανίτιση, ψητό και ψήσιμο χωρίς ενοχές σε πολλές γλώσσες.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF506 |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Επιλογές χωρητικότητας | 6.5L με Grill, 7L, 6L |
| Ειδικότερα | 71 ψηφιακή συμπαγή ψεκαστήρα αέρα, ψηφιακή συμπαγή ψεκαστήρα αέρα 6,5 λίτρων |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Εμφανίζεται) |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | Ναι (WiFi) |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης, οπτικό παράθυρο |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
| Έγγραφο | Βιβλίο προϊόντος PDF Διαθέσιμο |
| Ισπανική λέξη κλειδί | Φρέντορα Ντε Άιρ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $30.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
7L Smart Compact Ψηφιακό Ψηφιακό Φρυγανάκι WiFi Ηλεκτρικό Freidora De Aire
Γνωρίστε το Anbolife BF506 Smart Compact Digital Air Fryer ∙ ένα εξοικονόμηση χώρου 6.5L 7L με οπτικό παράθυρο και συνδεσιμότητα WiFi.Αυτό το ηλεκτρικό freidora de aire προσφέρει τα γεύματα χωρίς λάδι με 1800W θερμό αέρα και χειρισμό αφής + οθόνη LEDΗ επικάλυψη PTFE, τα παράθυρα θέασης και η τηλεχειρισμένη λειτουργία APP καθιστούν την υγιεινή μαγειρική εύκολη.Αυτό το 71 συμπαγές ψηφιακό ψήσιμο αέρα αντικαθιστά πολλαπλές συσκευές ενώ εξοικονομεί χώρο στο πάγκο. Απολαύστε τη φρίτσα, τηγανίτιση, ψητό και ψήσιμο χωρίς ενοχές σε πολλές γλώσσες.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF506 |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Επιλογές χωρητικότητας | 6.5L με Grill, 7L, 6L |
| Ειδικότερα | 71 ψηφιακή συμπαγή ψεκαστήρα αέρα, ψηφιακή συμπαγή ψεκαστήρα αέρα 6,5 λίτρων |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz (220V Εμφανίζεται) |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | Ναι (WiFi) |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης, οπτικό παράθυρο |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
| Έγγραφο | Βιβλίο προϊόντος PDF Διαθέσιμο |
| Ισπανική λέξη κλειδί | Φρέντορα Ντε Άιρ |