| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $29.00/boxes 1000-9998 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Ψηφιακή διπλή οθόνη αφής Αεροψητήρας Πολυλειτουργική συσκευή κουζίνας
Μεταμορφώστε την μαγειρική σας με την προηγμένη μαςΠολυλειτουργικός αεροψητήρας διπλής οθόνης αφής- το απόλυτοσυσκευή κουζίναςγιαεμπορικάκαινοικοκυριόΧρησιμοποιείται.από ανοξείδωτο χάλυβακαιABS/πλαστικόκατασκευή μεΔύο οθόνες αφής LED, αυτό το έξυπνο ψήσιμο αέρα παρέχειΥγιεινό μαγείρεμα με λιγότερο λίποςΜέσα360° συνολική κυκλοφορία θερμού αέρα. μεΜεγάλη χωρητικότητα 7Lκαιρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200°C, προσφέρειγρήγορη τηγανίτιση με εξοικονόμηση 50% χρόνου και ενέργειαςΠαράλληλα με την εξασφάλιση της ασφάλειας μεπροστασία από υπερθέρμανσηκαιμη ολισθητά πόδιαΤέλεια για...Προσαρμογή OEM, αυτή η ευπροσάρμοστη συσκευή συνδυάζει επαγγελματική απόδοση με φιλικό προς το χρήστη ψηφιακό έλεγχο.
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργικός αεροψητήρας διπλής οθόνης αφής |
| Υλικό | Ατσάλι / ABS / πλαστικό |
| Διαθέσιμες δυνατότητες | 1.5L, 2.6L, 3.2L, 5.2L, 5.5L, 7L, 12L, 16L (> 6L, 7L υπογραμμισμένα) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110~240V |
| Σύστημα ελέγχου | Διπλή οθόνη αφής LED / χειροκίνητο έλεγχο / μηχανικός χρονόμετρος |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Ρυθμίσιμα έως 200°C |
| Χρονοδιακόπτης | 60 λεπτά αυτόματη απενεργοποίηση (0 ~ 30/60s επιλογές) |
| Τεχνολογία θέρμανσης | 360° Συνολική κυκλοφορία θερμού αέρα / ταχεία κυκλοφορία αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη κολλητική επιφάνεια PTFE, ρυθμιζόμενο θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμο δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, δείκτης φωτός, παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερθέρμανση, μη γλιστερά πόδια, ψύχραιμο χερούλι |
| Χαρακτηριστικά σχεδιασμού | Λεπτομανής Λάμψη Μαύρη Κουζίνα, τετραγωνικό σχήμα, Πλυντήριο Πλυντηρίων |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | ΟΧΙ |
| Επιλογές χρώματος | Μπορείτε OEM |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηρίζεται (προσαρμογή λογότυπου και κουτιού χρώματος) |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
Διπλό ψηφιακό έλεγχο με οθόνη αφής για ακριβές μαγείρεμα
Υγιεινή μαγειρική χωρίς λάδι με γρήγορη κυκλοφορία αέρα
Ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα με προστασία ασφαλείας
Η εξοικονόμηση ενέργειας μειώνει κατά 50% το χρόνο μαγειρέματος
Εστιατόρια και καφετέριες για εμπορική ψήσιμο στον αέρα
Οικιακές κουζίνες για υγιεινά οικογενειακά γεύματα
Εταιρείες τροφίμων και κινητών επιχειρήσεων εστίασης
Εγκαταστάσεις κουζίνας σε ξενοδοχεία και θέρετρα
Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων για εργασίες μαγειρέματος σε παρτίδες
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $29.00/boxes 1000-9998 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Ψηφιακή διπλή οθόνη αφής Αεροψητήρας Πολυλειτουργική συσκευή κουζίνας
Μεταμορφώστε την μαγειρική σας με την προηγμένη μαςΠολυλειτουργικός αεροψητήρας διπλής οθόνης αφής- το απόλυτοσυσκευή κουζίναςγιαεμπορικάκαινοικοκυριόΧρησιμοποιείται.από ανοξείδωτο χάλυβακαιABS/πλαστικόκατασκευή μεΔύο οθόνες αφής LED, αυτό το έξυπνο ψήσιμο αέρα παρέχειΥγιεινό μαγείρεμα με λιγότερο λίποςΜέσα360° συνολική κυκλοφορία θερμού αέρα. μεΜεγάλη χωρητικότητα 7Lκαιρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200°C, προσφέρειγρήγορη τηγανίτιση με εξοικονόμηση 50% χρόνου και ενέργειαςΠαράλληλα με την εξασφάλιση της ασφάλειας μεπροστασία από υπερθέρμανσηκαιμη ολισθητά πόδιαΤέλεια για...Προσαρμογή OEM, αυτή η ευπροσάρμοστη συσκευή συνδυάζει επαγγελματική απόδοση με φιλικό προς το χρήστη ψηφιακό έλεγχο.
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργικός αεροψητήρας διπλής οθόνης αφής |
| Υλικό | Ατσάλι / ABS / πλαστικό |
| Διαθέσιμες δυνατότητες | 1.5L, 2.6L, 3.2L, 5.2L, 5.5L, 7L, 12L, 16L (> 6L, 7L υπογραμμισμένα) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110~240V |
| Σύστημα ελέγχου | Διπλή οθόνη αφής LED / χειροκίνητο έλεγχο / μηχανικός χρονόμετρος |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Ρυθμίσιμα έως 200°C |
| Χρονοδιακόπτης | 60 λεπτά αυτόματη απενεργοποίηση (0 ~ 30/60s επιλογές) |
| Τεχνολογία θέρμανσης | 360° Συνολική κυκλοφορία θερμού αέρα / ταχεία κυκλοφορία αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη κολλητική επιφάνεια PTFE, ρυθμιζόμενο θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμο δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, δείκτης φωτός, παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερθέρμανση, μη γλιστερά πόδια, ψύχραιμο χερούλι |
| Χαρακτηριστικά σχεδιασμού | Λεπτομανής Λάμψη Μαύρη Κουζίνα, τετραγωνικό σχήμα, Πλυντήριο Πλυντηρίων |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | ΟΧΙ |
| Επιλογές χρώματος | Μπορείτε OEM |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή της οδηγίας 2008/57/ΕΚ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηρίζεται (προσαρμογή λογότυπου και κουτιού χρώματος) |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
Διπλό ψηφιακό έλεγχο με οθόνη αφής για ακριβές μαγείρεμα
Υγιεινή μαγειρική χωρίς λάδι με γρήγορη κυκλοφορία αέρα
Ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα με προστασία ασφαλείας
Η εξοικονόμηση ενέργειας μειώνει κατά 50% το χρόνο μαγειρέματος
Εστιατόρια και καφετέριες για εμπορική ψήσιμο στον αέρα
Οικιακές κουζίνες για υγιεινά οικογενειακά γεύματα
Εταιρείες τροφίμων και κινητών επιχειρήσεων εστίασης
Εγκαταστάσεις κουζίνας σε ξενοδοχεία και θέρετρα
Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων για εργασίες μαγειρέματος σε παρτίδες
![]()