| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
Διπλό στρώμα αεροφρυαρίστης 2800W Ψηφιακή οθόνη LED χωρίς ράβδο
Γνωρίστε το Anbolife 6L + 6L Double Stack Air Fryer ένα επαναστατικό 2800W διπλό καλάθι ισχύος που διαθέτει αναδιπλούμενη ψηφιακή οθόνη LED και 12 προεπιλεγμένα προγράμματα μαγειρικής.Αυτή η σύγχρονη τετραγωνική συσκευή παρέχει 360 υψηλής ταχύτητας κυκλοφορία αέρα για τα κροσέΚάθε καλάθι λειτουργεί ανεξάρτητα με ψηφιακό έλεγχο με ένα άγγιγμα, θερμαντικό στοιχείο SS304 και ασφάλεια μικροσύνδεσης για την προβολή.αποσυναρμολογήσιμα καλάθια ασφαλείας για πλυντήρια πιάτωνΙδανικό για οικογένειες που αναζητούν διπλή στοίβα φρυγανίστρια αέρα 2800w απόδοση σε ένα χώρο εξοικονόμηση κάθετο σχεδιασμό.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργική ψήστρα αέρα / ζεστή ψήστρα αέρα |
| Τύπος | Διπλό καλάθι, ψήσιμο με αέρα |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Υλικό | Πλαστικό, PP+SS |
| Μη κολλώδες υλικό | PTFE, μη κολλώδης επικάλυψη με ασφάλεια LFGB FDA |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Δυναμικότητα | 6L+6L διπλή στοίβα, >6L, 10L διαθέσιμα |
| Ειδικότερα | 6l+6l διπλή συσκευή ψήσιμο αέρα, διπλή συσκευή ψήσιμο αέρα 2800w |
| Δύναμη | 2800W ((1800W περιλαμβάνεται επίσης στη λίστα) |
| Τετάρτη | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| Θερματικό στοιχείο | Ελκός θέρμανσης SS304 |
| Μηχανή | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος, περιστροφή καθαρού χαλκού |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C / 175-400°F |
| Χρονοδιακόπτης | Χρονοδιακόπτης 30/60 λεπτών με αυτόματο κλείσιμο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Δείκτης LED ψηφιακού τύπου, LED ψηφιακού τύπου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη LCD, ψηφιακή οθόνη LED |
| Προεπιλογές μαγειρέματος | Προγραμματισμένο μαγείρεμα 8/12 |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος θέρμανσης | 360 Τεχνολογία υψηλής ταχύτητας κυκλοφορίας αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Με μικροσύνδεσμο για να τραβήξετε έξω για να παρακολουθήσετε τα τρόφιμα ανά πάσα στιγμή, Προστασία υπερθέρμανσης, μη γλιστρούμενα πόδια, δροσερό χερούλι με αντιαστροφική αντοχή, αυτόματο κλείσιμο |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία με ένα άγγιγμα |
| Ειδικότητα | Υγιεινή θέρμανση χωρίς λάδι |
| Πολυλειτουργία | Προσαρμόσιμη θερμοκρασία+χρόνος |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Δεν προσδιορίζεται πλήρως (αναφέρεται η ασφάλεια LFGB FDA) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Μηχανή ψήσιμο χωρίς λάδι |
| Έγγραφο | Βιβλίο προϊόντος PDF Διαθέσιμο |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
Διπλό στρώμα αεροφρυαρίστης 2800W Ψηφιακή οθόνη LED χωρίς ράβδο
Γνωρίστε το Anbolife 6L + 6L Double Stack Air Fryer ένα επαναστατικό 2800W διπλό καλάθι ισχύος που διαθέτει αναδιπλούμενη ψηφιακή οθόνη LED και 12 προεπιλεγμένα προγράμματα μαγειρικής.Αυτή η σύγχρονη τετραγωνική συσκευή παρέχει 360 υψηλής ταχύτητας κυκλοφορία αέρα για τα κροσέΚάθε καλάθι λειτουργεί ανεξάρτητα με ψηφιακό έλεγχο με ένα άγγιγμα, θερμαντικό στοιχείο SS304 και ασφάλεια μικροσύνδεσης για την προβολή.αποσυναρμολογήσιμα καλάθια ασφαλείας για πλυντήρια πιάτωνΙδανικό για οικογένειες που αναζητούν διπλή στοίβα φρυγανίστρια αέρα 2800w απόδοση σε ένα χώρο εξοικονόμηση κάθετο σχεδιασμό.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργική ψήστρα αέρα / ζεστή ψήστρα αέρα |
| Τύπος | Διπλό καλάθι, ψήσιμο με αέρα |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Υλικό | Πλαστικό, PP+SS |
| Μη κολλώδες υλικό | PTFE, μη κολλώδης επικάλυψη με ασφάλεια LFGB FDA |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Δυναμικότητα | 6L+6L διπλή στοίβα, >6L, 10L διαθέσιμα |
| Ειδικότερα | 6l+6l διπλή συσκευή ψήσιμο αέρα, διπλή συσκευή ψήσιμο αέρα 2800w |
| Δύναμη | 2800W ((1800W περιλαμβάνεται επίσης στη λίστα) |
| Τετάρτη | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| Θερματικό στοιχείο | Ελκός θέρμανσης SS304 |
| Μηχανή | κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος, περιστροφή καθαρού χαλκού |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C / 175-400°F |
| Χρονοδιακόπτης | Χρονοδιακόπτης 30/60 λεπτών με αυτόματο κλείσιμο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Δείκτης LED ψηφιακού τύπου, LED ψηφιακού τύπου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη LCD, ψηφιακή οθόνη LED |
| Προεπιλογές μαγειρέματος | Προγραμματισμένο μαγείρεμα 8/12 |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος θέρμανσης | 360 Τεχνολογία υψηλής ταχύτητας κυκλοφορίας αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Με μικροσύνδεσμο για να τραβήξετε έξω για να παρακολουθήσετε τα τρόφιμα ανά πάσα στιγμή, Προστασία υπερθέρμανσης, μη γλιστρούμενα πόδια, δροσερό χερούλι με αντιαστροφική αντοχή, αυτόματο κλείσιμο |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία με ένα άγγιγμα |
| Ειδικότητα | Υγιεινή θέρμανση χωρίς λάδι |
| Πολυλειτουργία | Προσαρμόσιμη θερμοκρασία+χρόνος |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Δεν προσδιορίζεται πλήρως (αναφέρεται η ασφάλεια LFGB FDA) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Μηχανή ψήσιμο χωρίς λάδι |
| Έγγραφο | Βιβλίο προϊόντος PDF Διαθέσιμο |