| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 |
| τιμή: | $5.33 |
| Τύπος τρίχας | Όλοι οι τύποι μαλλιών, ξηρά μαλλιά, υγρά και στεγνά, υγρά μαλλιά, λεπτά μαλλιά, χοντρά μαλλιά, βαμμένα/φθαρμένα μαλλιά |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Αυτοματοποιημένο κουλουράκι |
| Στυλ | Ηλεκτρική μαλλίστρα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Εργαλεία κυλίνδρων για μαλλιά |
| Θερμοκρασία | Τρεις ταχύτητες ευφυούς ελέγχου θερμοκρασίας: 170°C/190°C/210°C |
| Θέρμανση | Ενεργό θέρμανσης PTC |
| Δύναμη | 110-240V 50/60Hz 60W |
Επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας που παρέχονται για να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των εμπορευμάτων σας.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ιδρύθηκε το 2015. Εξαγωγούμε στη Νότια Αμερική (14%), Μέση Ανατολή (13%), Νοτιοανατολική Ασία (12%), Βόρεια Αμερική (11%), Ωκεανία (11%), Ανατολική Ασία (11%),Ανατολική Ευρώπη (11%), Δυτική Ευρώπη (9%), Νότια Ευρώπη (5%) και Νότια Ασία (3%).
Παρέχουμε δείγματα προ παραγωγής πριν από την μαζική παραγωγή και διεξάγουμε τελικούς ελέγχους πριν από την αποστολή.
Εξειδικευόμαστε σε οικιακές συσκευές και προϊόντα προσωπικής φροντίδας.
1. Προηγμένες δυνατότητες Ε&Α και εφαρμογή τεχνολογίας. 2. Αποτελεσματική διαχείριση της παραγωγής εξασφαλίζει ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση. 3. Περιεκτικές πιστοποιήσεις για την ικανοποίηση διαφόρων προτύπων της αγοράς.
Όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU. Επιλογές πληρωμής: T/T, L/C, D/P D/A. Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Γερμανικά, Αραβικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Κορεατικά, Χίντι, Ιταλικά.
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 |
| τιμή: | $5.33 |
| Τύπος τρίχας | Όλοι οι τύποι μαλλιών, ξηρά μαλλιά, υγρά και στεγνά, υγρά μαλλιά, λεπτά μαλλιά, χοντρά μαλλιά, βαμμένα/φθαρμένα μαλλιά |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Αυτοματοποιημένο κουλουράκι |
| Στυλ | Ηλεκτρική μαλλίστρα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Εργαλεία κυλίνδρων για μαλλιά |
| Θερμοκρασία | Τρεις ταχύτητες ευφυούς ελέγχου θερμοκρασίας: 170°C/190°C/210°C |
| Θέρμανση | Ενεργό θέρμανσης PTC |
| Δύναμη | 110-240V 50/60Hz 60W |
Επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας που παρέχονται για να εξασφαλιστεί η ασφάλεια των εμπορευμάτων σας.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ιδρύθηκε το 2015. Εξαγωγούμε στη Νότια Αμερική (14%), Μέση Ανατολή (13%), Νοτιοανατολική Ασία (12%), Βόρεια Αμερική (11%), Ωκεανία (11%), Ανατολική Ασία (11%),Ανατολική Ευρώπη (11%), Δυτική Ευρώπη (9%), Νότια Ευρώπη (5%) και Νότια Ασία (3%).
Παρέχουμε δείγματα προ παραγωγής πριν από την μαζική παραγωγή και διεξάγουμε τελικούς ελέγχους πριν από την αποστολή.
Εξειδικευόμαστε σε οικιακές συσκευές και προϊόντα προσωπικής φροντίδας.
1. Προηγμένες δυνατότητες Ε&Α και εφαρμογή τεχνολογίας. 2. Αποτελεσματική διαχείριση της παραγωγής εξασφαλίζει ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση. 3. Περιεκτικές πιστοποιήσεις για την ικανοποίηση διαφόρων προτύπων της αγοράς.
Όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU. Επιλογές πληρωμής: T/T, L/C, D/P D/A. Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Γερμανικά, Αραβικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Κορεατικά, Χίντι, Ιταλικά.