| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $14.20 |
| Αριθμός μοντέλου | AC278 |
|---|---|
| Τύπος | Σκουπίδι μαλλιών |
| Τύπος στυλ | Σκούπωση |
| Λειτουργία | Ρυθμισμός 0-1-2 ταχύτητας & 1-2 θέρμανση |
| Δύναμη | 1300W |
| Μηχανή | Επαγγελματικός κινητήρας συνεχούς ρεύματος μακράς διάρκειας |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Τετάρτη | 110-240V |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον και ασφαλής συσκευασία εξασφαλίζει ότι τα αγαθά σας φτάνουν με ασφάλεια.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2015, εξυπηρετώντας πελάτες σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένης της Νότιας Αμερικής, της Μέσης Ανατολής, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής και της Ευρώπης.Η ομάδα μας αποτελείται από 11-50 επαγγελματίες..
Διεξάγουμε δείγματα προ παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος.
Εξειδικευόμαστε σε οικιακές συσκευές και προϊόντα προσωπικής φροντίδας.
1Δυνατή ικανότητα Ε& Α με προηγμένη τεχνολογία
2Αποτελεσματική διαχείριση παραγωγής για ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση
3Πλήρης πιστοποίηση για την τήρηση των παγκόσμιων προτύπων της αγοράς
Όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU
Πληρωμή: δολάρια ΗΠΑ, ευρώ αποδεκτά μέσω T/T, L/C, D/P D/A
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ισπανικά, Ιαπωνικά και άλλα
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $14.20 |
| Αριθμός μοντέλου | AC278 |
|---|---|
| Τύπος | Σκουπίδι μαλλιών |
| Τύπος στυλ | Σκούπωση |
| Λειτουργία | Ρυθμισμός 0-1-2 ταχύτητας & 1-2 θέρμανση |
| Δύναμη | 1300W |
| Μηχανή | Επαγγελματικός κινητήρας συνεχούς ρεύματος μακράς διάρκειας |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Τετάρτη | 110-240V |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον και ασφαλής συσκευασία εξασφαλίζει ότι τα αγαθά σας φτάνουν με ασφάλεια.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2015, εξυπηρετώντας πελάτες σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένης της Νότιας Αμερικής, της Μέσης Ανατολής, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής και της Ευρώπης.Η ομάδα μας αποτελείται από 11-50 επαγγελματίες..
Διεξάγουμε δείγματα προ παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος.
Εξειδικευόμαστε σε οικιακές συσκευές και προϊόντα προσωπικής φροντίδας.
1Δυνατή ικανότητα Ε& Α με προηγμένη τεχνολογία
2Αποτελεσματική διαχείριση παραγωγής για ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση
3Πλήρης πιστοποίηση για την τήρηση των παγκόσμιων προτύπων της αγοράς
Όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU
Πληρωμή: δολάρια ΗΠΑ, ευρώ αποδεκτά μέσω T/T, L/C, D/P D/A
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ισπανικά, Ιαπωνικά και άλλα