| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.27 |
Επαγγελματική βούρτσα στυλ θερμοποίησης 2 σε 1 με τεχνολογία γρήγορης θέρμανσης PTC (15s θέρμανση) και ιονική λειτουργία.
| Αριθμός μοντέλου | AD623 |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρική χτένα μαλλιών για κάλυψη/ευθυγράμμιση |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική (110-240VAC, 50-60Hz) |
| Τεχνολογία θέρμανσης | Θερματικό στοιχείο PTC |
| Μέγεθος βαρελιού | 32 mm ή 38 mm (1.5 ίντσες) |
| Ρυθμίσεις θερμοκρασίας | 5 επίπεδα: 120°C, 140°C, 160°C, 180°C, 200°C |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αρνητική λειτουργία ιόντων, κεραμική επικάλυψη, αντικαψίματα από νάιλον |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον συσκευασία εξασφαλίζει την ασφαλή παράδοση του προϊόντος σας.
Η Anbolife Technology Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής προσωπικής ομορφιάς και συσκευών κουζίνας, πιστοποιημένος με τα πρότυπα ISO9001/BSCI.Τα προϊόντα μας πληρούν τις πιστοποιήσεις CE/CB/GS/UL/ETL/INMETRO/SAA/SABS/PSE/KC.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2015, με 11-50 υπαλλήλους που εξυπηρετούν τις παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Νότιας Αμερικής, της Μέσης Ανατολής, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής και της Ευρώπης.
Προπαραγωγικά δείγματα και τελικές επιθεωρήσεις εξασφαλίζουν τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος πριν από την αποστολή.
1Προχωρημένες δυνατότητες Ε& Α
2Αποτελεσματική παραγωγή για ανώτερη ποιότητα
3Πλήρεις πιστοποιήσεις για τις παγκόσμιες αγορές
Δεχόμαστε διάφορους όρους παράδοσης (FOB, CFR, CIF, κλπ.) και μεθόδους πληρωμής (T / T, L / C, κλπ.), με πολυγλωσσική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της αγγλικής, της κινεζικής, της ισπανικής και άλλων.
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.27 |
Επαγγελματική βούρτσα στυλ θερμοποίησης 2 σε 1 με τεχνολογία γρήγορης θέρμανσης PTC (15s θέρμανση) και ιονική λειτουργία.
| Αριθμός μοντέλου | AD623 |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρική χτένα μαλλιών για κάλυψη/ευθυγράμμιση |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική (110-240VAC, 50-60Hz) |
| Τεχνολογία θέρμανσης | Θερματικό στοιχείο PTC |
| Μέγεθος βαρελιού | 32 mm ή 38 mm (1.5 ίντσες) |
| Ρυθμίσεις θερμοκρασίας | 5 επίπεδα: 120°C, 140°C, 160°C, 180°C, 200°C |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αρνητική λειτουργία ιόντων, κεραμική επικάλυψη, αντικαψίματα από νάιλον |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον συσκευασία εξασφαλίζει την ασφαλή παράδοση του προϊόντος σας.
Η Anbolife Technology Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής προσωπικής ομορφιάς και συσκευών κουζίνας, πιστοποιημένος με τα πρότυπα ISO9001/BSCI.Τα προϊόντα μας πληρούν τις πιστοποιήσεις CE/CB/GS/UL/ETL/INMETRO/SAA/SABS/PSE/KC.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2015, με 11-50 υπαλλήλους που εξυπηρετούν τις παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Νότιας Αμερικής, της Μέσης Ανατολής, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής και της Ευρώπης.
Προπαραγωγικά δείγματα και τελικές επιθεωρήσεις εξασφαλίζουν τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος πριν από την αποστολή.
1Προχωρημένες δυνατότητες Ε& Α
2Αποτελεσματική παραγωγή για ανώτερη ποιότητα
3Πλήρεις πιστοποιήσεις για τις παγκόσμιες αγορές
Δεχόμαστε διάφορους όρους παράδοσης (FOB, CFR, CIF, κλπ.) και μεθόδους πληρωμής (T / T, L / C, κλπ.), με πολυγλωσσική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της αγγλικής, της κινεζικής, της ισπανικής και άλλων.