| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $6.27 |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3 Ξυλάκι |
| Τύπος | Ηλεκτρικές ξυριστικές μηχανές με πλωτές λεπίδες |
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΑ945 |
| Τετάρτη | 220-240v |
| Χρόνος φόρτισης | 1.5H |
| Μοντέλο μπαταρίας | ICR14280 450mAh Li-ion 1*3,7V |
| Μέθοδος χρέωσης | USB |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IPX 6 |
| Κύριο χρώμα | Χρώμα ένεσης |
| Συσκευές | 0.3m καλώδιο USB, πετρελαϊκή βούρτσα, προστασία κεφαλιού |
| Τροποποιημένο | 2000 τεμάχια |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $6.27 |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3 Ξυλάκι |
| Τύπος | Ηλεκτρικές ξυριστικές μηχανές με πλωτές λεπίδες |
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΑ945 |
| Τετάρτη | 220-240v |
| Χρόνος φόρτισης | 1.5H |
| Μοντέλο μπαταρίας | ICR14280 450mAh Li-ion 1*3,7V |
| Μέθοδος χρέωσης | USB |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IPX 6 |
| Κύριο χρώμα | Χρώμα ένεσης |
| Συσκευές | 0.3m καλώδιο USB, πετρελαϊκή βούρτσα, προστασία κεφαλιού |
| Τροποποιημένο | 2000 τεμάχια |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |