| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 |
| τιμή: | $4.10 |
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί (χρωματιστό), Κουτί δώρου, Κουτί κυματοειδής |
| Τύπος τρίχας | Όλοι οι τύποι μαλλιών |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΒ1130 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 130-230°C (10 ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις) |
| Υλικό πλάκας | Τεφλόνιο |
| Μέγεθος της πλάκας | 100,55 x 2,5 cm |
| Τετάρτη | 110-240V, 50Hz |
| Δύναμη | 42W |
| Υλικό σώματος | ΠΕΤ/PA66 |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον συσκευασία εξασφαλίζει την ασφαλή παράδοση των εμπορευμάτων σας.
Η Anbolife Technology Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και εξαγωγέας που ειδικεύεται σε ηλεκτρικές συσκευές προσωπικής ομορφιάς και κουζίνας.GSΠροσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM και διατηρούμε πιστοποίηση ISO9001 / BSCI για να εξασφαλίσουμε ανώτερη ποιότητα και αξιόπιστη απόδοση.
Η εταιρεία μας εδρεύει στο Zhejiang της Κίνας και λειτουργεί από το 2015.
Διεξάγουμε δείγματα πριν από την παραγωγή και τελικές επιθεωρήσεις πριν από την αποστολή για να εγγυηθούμε τα πρότυπα ποιότητας.
1Προηγμένες δυνατότητες έρευνας και ανάπτυξης και εφαρμογή τεχνολογίας
2- Αποτελεσματικές διαδικασίες παραγωγής για ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση
3Συνολικές πιστοποιήσεις για συμμόρφωση με την παγκόσμια αγορά
Δεχόμαστε T/T, L/C, D/P, D/A σε δολάρια ΗΠΑ ή ευρώ, με ευέλικτους όρους παράδοσης, όπως FOB, CFR, CIF, EXW, DDP και DDU.
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 |
| τιμή: | $4.10 |
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί (χρωματιστό), Κουτί δώρου, Κουτί κυματοειδής |
| Τύπος τρίχας | Όλοι οι τύποι μαλλιών |
| Αριθμός μοντέλου | ΑΒ1130 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 130-230°C (10 ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις) |
| Υλικό πλάκας | Τεφλόνιο |
| Μέγεθος της πλάκας | 100,55 x 2,5 cm |
| Τετάρτη | 110-240V, 50Hz |
| Δύναμη | 42W |
| Υλικό σώματος | ΠΕΤ/PA66 |
Η επαγγελματική, φιλική προς το περιβάλλον συσκευασία εξασφαλίζει την ασφαλή παράδοση των εμπορευμάτων σας.
Η Anbolife Technology Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής και εξαγωγέας που ειδικεύεται σε ηλεκτρικές συσκευές προσωπικής ομορφιάς και κουζίνας.GSΠροσφέρουμε υπηρεσίες OEM / ODM και διατηρούμε πιστοποίηση ISO9001 / BSCI για να εξασφαλίσουμε ανώτερη ποιότητα και αξιόπιστη απόδοση.
Η εταιρεία μας εδρεύει στο Zhejiang της Κίνας και λειτουργεί από το 2015.
Διεξάγουμε δείγματα πριν από την παραγωγή και τελικές επιθεωρήσεις πριν από την αποστολή για να εγγυηθούμε τα πρότυπα ποιότητας.
1Προηγμένες δυνατότητες έρευνας και ανάπτυξης και εφαρμογή τεχνολογίας
2- Αποτελεσματικές διαδικασίες παραγωγής για ανώτερη ποιότητα και ταχεία παράδοση
3Συνολικές πιστοποιήσεις για συμμόρφωση με την παγκόσμια αγορά
Δεχόμαστε T/T, L/C, D/P, D/A σε δολάρια ΗΠΑ ή ευρώ, με ευέλικτους όρους παράδοσης, όπως FOB, CFR, CIF, EXW, DDP και DDU.