| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Τάιγιακι Ψαρογουάφλες Πανίνι Πρές 650W Αφαίρετο Σάντουιτς Μη Στικ
Δημιουργήστε ατελείωτες ποικιλίες πρωινού και σνακ με αυτό το αφαιρούμενο σάντουιτς 650W που διαθέτει 8 προαιρετικά εναλλάξιμα καλούπια.ΨήσιμοΗ ανθεκτική επιφάνεια εξασφαλίζει την απρόσκοπτη απελευθέρωση τροφίμων και γρήγορο καθαρισμό.Ενώ το δροσερό χερούλι και η θερμική διακοπή ασφαλείας το κάνουν ασφαλές για οικογενειακή χρήσηΤα αποσυναρμόσιμα πιάτα είναι εύκολο να αφαιρεθούν και να καθαριστούν, και ο έλεγχος θερμοκρασίας του θερμοστάτη σας επιτρέπει να προσαρμόζετε το μαγείρεμα για τέλεια αποτελέσματα κάθε φορά.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS-206 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς κατασκευαστής Ταιγιάκι Ψαρά Waffle κατασκευαστής Μηχανή Πανίνι Πρές Grill |
| Τύπος | 1 τεμάχιο αποσυναρμολογητέο μηχανισμό σάντουιτς, μηχανισμό taiyaki, μηχανισμό βάφλες, πρέσο πανίνι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Μέγεθος της πλάκας | 12.1 x 13,1 cm |
| Δύναμη | 650W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσυναρμολογήσιμες πλάκες |
| Αντικατάστατες πλάκες | 8 Προαιρετικά καλούπια: Πλάκες πίεσης για ψητά / πανίνι, Πλάκες ψητά, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες, Πλάκες ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη προσκολλητική επιφάνεια μαγειρέματος, ψύχραιμη λαβή αφής, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμοσυσσωρευτής, ηλεκτρική ενέργεια και φώτα έτοιμα (ελέγχονται από θερμοστάτη), ανθεκτικά σε γλιστρήσεις πόδια, όρθια για συμπαγή αποθήκευση, εύκολο καθαρισμό,Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, οικιακή κουζίνα, οικογενειακή χρήση, μικρό αρτοποιείο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
8 Αντικατάστατα καλούπια: Ταιγιάκι βάφλες Πανίνι
650W Δύναμη: Γρήγορη αποτελεσματική μαγειρική
Μη κολλώδης επίστρωση: εύκολο καθαρισμό
Κουλ Χάνδερ Αγγίξεως: Ασφαλής οικογενειακή χρήση
Σύνθετη κατακόρυφη αποθήκευση: εξοικονόμηση χώρου
Γιαπωνέζικα σνακ: Βάφλες από ψάρι Ταϊγιάκι
Ποικιλία πρωινού: βάφλες σάντουιτς
Πανίνι μεσημεριανό: Ζεστά σάντουιτς
Παιδικά πάρτι: Διασκεδαστικές διασκεδαστικές λιχουδιές
Μικρό φούρνο: Δημιουργικά μενού
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Τάιγιακι Ψαρογουάφλες Πανίνι Πρές 650W Αφαίρετο Σάντουιτς Μη Στικ
Δημιουργήστε ατελείωτες ποικιλίες πρωινού και σνακ με αυτό το αφαιρούμενο σάντουιτς 650W που διαθέτει 8 προαιρετικά εναλλάξιμα καλούπια.ΨήσιμοΗ ανθεκτική επιφάνεια εξασφαλίζει την απρόσκοπτη απελευθέρωση τροφίμων και γρήγορο καθαρισμό.Ενώ το δροσερό χερούλι και η θερμική διακοπή ασφαλείας το κάνουν ασφαλές για οικογενειακή χρήσηΤα αποσυναρμόσιμα πιάτα είναι εύκολο να αφαιρεθούν και να καθαριστούν, και ο έλεγχος θερμοκρασίας του θερμοστάτη σας επιτρέπει να προσαρμόζετε το μαγείρεμα για τέλεια αποτελέσματα κάθε φορά.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS-206 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς κατασκευαστής Ταιγιάκι Ψαρά Waffle κατασκευαστής Μηχανή Πανίνι Πρές Grill |
| Τύπος | 1 τεμάχιο αποσυναρμολογητέο μηχανισμό σάντουιτς, μηχανισμό taiyaki, μηχανισμό βάφλες, πρέσο πανίνι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Μέγεθος της πλάκας | 12.1 x 13,1 cm |
| Δύναμη | 650W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσυναρμολογήσιμες πλάκες |
| Αντικατάστατες πλάκες | 8 Προαιρετικά καλούπια: Πλάκες πίεσης για ψητά / πανίνι, Πλάκες ψητά, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες, Πλάκες ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη προσκολλητική επιφάνεια μαγειρέματος, ψύχραιμη λαβή αφής, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμοσυσσωρευτής, ηλεκτρική ενέργεια και φώτα έτοιμα (ελέγχονται από θερμοστάτη), ανθεκτικά σε γλιστρήσεις πόδια, όρθια για συμπαγή αποθήκευση, εύκολο καθαρισμό,Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, οικιακή κουζίνα, οικογενειακή χρήση, μικρό αρτοποιείο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
8 Αντικατάστατα καλούπια: Ταιγιάκι βάφλες Πανίνι
650W Δύναμη: Γρήγορη αποτελεσματική μαγειρική
Μη κολλώδης επίστρωση: εύκολο καθαρισμό
Κουλ Χάνδερ Αγγίξεως: Ασφαλής οικογενειακή χρήση
Σύνθετη κατακόρυφη αποθήκευση: εξοικονόμηση χώρου
Γιαπωνέζικα σνακ: Βάφλες από ψάρι Ταϊγιάκι
Ποικιλία πρωινού: βάφλες σάντουιτς
Πανίνι μεσημεριανό: Ζεστά σάντουιτς
Παιδικά πάρτι: Διασκεδαστικές διασκεδαστικές λιχουδιές
Μικρό φούρνο: Δημιουργικά μενού
![]()