| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς 650W Αποσπώμενη με 8 Καλούπια Taiyaki Waffle Panini Press
Ξεκλειδώστε τη δημιουργικότητα της κουζίνας σας με αυτήν την αποσπώμενη μηχανή για σάντουιτς 650W 8-σε-1 με 8 εναλλάξιμα καλούπια για ατελείωτες γαστρονομικές δυνατότητες. Από βάφλες σε σχήμα ψαριού Taiyaki μέχρι κλασικά Panini, σάντουιτς και ψήσιμο, αυτή η ευέλικτη συσκευή τα κάνει όλα. Οι αντικολλητικές επικαλυμμένες πλάκες εξασφαλίζουν εύκολη απελευθέρωση του φαγητού, ενώ η λαβή ψυχρής αφής και η ασφαλής θερμική διακοπή εγγυώνται ασφαλή λειτουργία. Οι ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση. Ιδανικό για οικιακές κουζίνες, οικογενειακή διασκέδαση και μικρά αρτοποιεία που αναζητούν δημιουργικές, εξοικονομητικές λύσεις χώρου.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS-206 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς Taiyaki Μηχανή Βάφλας Ψαριού Panini Press Grill |
| Τύπος | Μηχανή για Σάντουιτς 1 Φέτας Αποσπώμενη, Μηχανή Taiyaki, Μηχανή Βάφλας, Panini Press |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ. |
| Μέγεθος πλάκας | 12,1 x 13,1 εκ. |
| Ισχύς | 650W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσπώμενες πλάκες |
| Εναλλάξιμες πλάκες | 8 Προαιρετικά καλούπια: Πλάκες Ψησίματος / Panini Press, Πλάκες Ψησίματος, Πλάκες Σάντουιτς, Πλάκες Βάφλας, Πλάκες Ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική Επιφάνεια Ψησίματος, Λαβή Ψυχρής Αφής, Ασφαλής Θερμική Διακοπή, Θερμική Ασφάλεια, Ενδείξεις Ισχύος και Ετοιμότητας (ελεγχόμενες από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά πόδια, Όρθια αποθήκευση για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος Καθαρισμός, Εξοικονόμηση Χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, Φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή Χρήση, Μικρό Αρτοποιείο |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς 650W Αποσπώμενη με 8 Καλούπια Taiyaki Waffle Panini Press
Ξεκλειδώστε τη δημιουργικότητα της κουζίνας σας με αυτήν την αποσπώμενη μηχανή για σάντουιτς 650W 8-σε-1 με 8 εναλλάξιμα καλούπια για ατελείωτες γαστρονομικές δυνατότητες. Από βάφλες σε σχήμα ψαριού Taiyaki μέχρι κλασικά Panini, σάντουιτς και ψήσιμο, αυτή η ευέλικτη συσκευή τα κάνει όλα. Οι αντικολλητικές επικαλυμμένες πλάκες εξασφαλίζουν εύκολη απελευθέρωση του φαγητού, ενώ η λαβή ψυχρής αφής και η ασφαλής θερμική διακοπή εγγυώνται ασφαλή λειτουργία. Οι ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση. Ιδανικό για οικιακές κουζίνες, οικογενειακή διασκέδαση και μικρά αρτοποιεία που αναζητούν δημιουργικές, εξοικονομητικές λύσεις χώρου.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS-206 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς Taiyaki Μηχανή Βάφλας Ψαριού Panini Press Grill |
| Τύπος | Μηχανή για Σάντουιτς 1 Φέτας Αποσπώμενη, Μηχανή Taiyaki, Μηχανή Βάφλας, Panini Press |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ. |
| Μέγεθος πλάκας | 12,1 x 13,1 εκ. |
| Ισχύς | 650W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσπώμενες πλάκες |
| Εναλλάξιμες πλάκες | 8 Προαιρετικά καλούπια: Πλάκες Ψησίματος / Panini Press, Πλάκες Ψησίματος, Πλάκες Σάντουιτς, Πλάκες Βάφλας, Πλάκες Ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική Επιφάνεια Ψησίματος, Λαβή Ψυχρής Αφής, Ασφαλής Θερμική Διακοπή, Θερμική Ασφάλεια, Ενδείξεις Ισχύος και Ετοιμότητας (ελεγχόμενες από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά πόδια, Όρθια αποθήκευση για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος Καθαρισμός, Εξοικονόμηση Χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, Φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή Χρήση, Μικρό Αρτοποιείο |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()