| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς Οικογενειακή Ασφάλεια 8 Καλούπια Taiyaki Βάφλα Panini
Διατηρήστε την οικογένειά σας ασφαλή ενώ μαγειρεύετε δημιουργικά γεύματα με αυτήν την οικογενειακή μηχανή για σάντουιτς 650W. Η λαβή ψυχρής αφής και η ασφαλής θερμική διακοπή αποτρέπουν τα εγκαύματα, ενώ τα αντιολισθητικά πόδια διατηρούν τη συσκευή σταθερή κατά τη χρήση. Με 8 εναλλάξιμα καλούπια, συμπεριλαμβανομένων πλακών για ψάρι Taiyaki, βάφλες, σάντουιτς και Panini, μπορείτε να δημιουργήσετε ατελείωτες διασκεδαστικές λιχουδιές. Η αντικολλητική επίστρωση καθιστά τον καθαρισμό απλό, και οι ενδείξεις τροφοδοσίας και ετοιμότητας αφαιρούν την αβεβαιότητα από την προθέρμανση. Ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση. Ιδανικό για νοικοκυριά με παιδιά και όσους εκτιμούν την ασφάλεια χωρίς να θυσιάζουν τη δημιουργικότητα.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS-206A |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς Μηχανή για Ψάρι Taiyaki Μηχανή για Βάφλες Γκριλ Panini |
| Τύπος | Μηχανή για Σάντουιτς 1 Φέτας Αποσπώμενη, Μηχανή Taiyaki, Μηχανή Βάφλας, Γκριλ Panini |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος Προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ. |
| Μέγεθος Πλάκας | 12,1 x 13,1 εκ. |
| Ισχύς | 650W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Έλεγχος Θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος Πλάκας | Αποσπώμενες Πλάκες |
| Εναλλάξιμες Πλάκες | 8 Προαιρετικά Καλούπια: Πλάκες Γκριλ / Panini, Πλάκες Γκριλ, Πλάκες Σάντουιτς, Πλάκες Βάφλας, Πλάκες Ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική Επιφάνεια Μαγειρέματος, Λαβή Ψυχρής Αφής, Ασφαλής Θερμική Διακοπή, Θερμική Ασφάλεια, Ενδείξεις Τροφοδοσίας και Ετοιμότητας (ελεγχόμενες από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά Πόδια, Όρθια Στήριξη για Συμπαγή Αποθήκευση, Εύκολος Καθαρισμός, Εξοικονόμηση Χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση Ενέργειας, Φιλικό προς το Περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή Χρήση, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή Χρήση, Μικρό Αρτοποιείο |
| Πηγή Τροφοδοσίας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:48Χ30,5Χ36,2εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς Οικογενειακή Ασφάλεια 8 Καλούπια Taiyaki Βάφλα Panini
Διατηρήστε την οικογένειά σας ασφαλή ενώ μαγειρεύετε δημιουργικά γεύματα με αυτήν την οικογενειακή μηχανή για σάντουιτς 650W. Η λαβή ψυχρής αφής και η ασφαλής θερμική διακοπή αποτρέπουν τα εγκαύματα, ενώ τα αντιολισθητικά πόδια διατηρούν τη συσκευή σταθερή κατά τη χρήση. Με 8 εναλλάξιμα καλούπια, συμπεριλαμβανομένων πλακών για ψάρι Taiyaki, βάφλες, σάντουιτς και Panini, μπορείτε να δημιουργήσετε ατελείωτες διασκεδαστικές λιχουδιές. Η αντικολλητική επίστρωση καθιστά τον καθαρισμό απλό, και οι ενδείξεις τροφοδοσίας και ετοιμότητας αφαιρούν την αβεβαιότητα από την προθέρμανση. Ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση. Ιδανικό για νοικοκυριά με παιδιά και όσους εκτιμούν την ασφάλεια χωρίς να θυσιάζουν τη δημιουργικότητα.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS-206A |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς Μηχανή για Ψάρι Taiyaki Μηχανή για Βάφλες Γκριλ Panini |
| Τύπος | Μηχανή για Σάντουιτς 1 Φέτας Αποσπώμενη, Μηχανή Taiyaki, Μηχανή Βάφλας, Γκριλ Panini |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος Προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ. |
| Μέγεθος Πλάκας | 12,1 x 13,1 εκ. |
| Ισχύς | 650W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Έλεγχος Θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος Πλάκας | Αποσπώμενες Πλάκες |
| Εναλλάξιμες Πλάκες | 8 Προαιρετικά Καλούπια: Πλάκες Γκριλ / Panini, Πλάκες Γκριλ, Πλάκες Σάντουιτς, Πλάκες Βάφλας, Πλάκες Ψαριού Taiyaki, Άλλα |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική Επιφάνεια Μαγειρέματος, Λαβή Ψυχρής Αφής, Ασφαλής Θερμική Διακοπή, Θερμική Ασφάλεια, Ενδείξεις Τροφοδοσίας και Ετοιμότητας (ελεγχόμενες από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά Πόδια, Όρθια Στήριξη για Συμπαγή Αποθήκευση, Εύκολος Καθαρισμός, Εξοικονόμηση Χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση Ενέργειας, Φιλικό προς το Περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή Χρήση, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή Χρήση, Μικρό Αρτοποιείο |
| Πηγή Τροφοδοσίας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()