| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $6.93/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 8τμχ/CTN Μέγεθος:55Χ17,4Χ55,6εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Αποσπώμενη Σάντουιτς 600W Εναλλάξιμες πλάκες ψησταριάς βάφλας
Δημιουργήστε ατελείωτες επιλογές πρωινού και μεσημεριανού γεύματος με αυτή την αποσπώμενη μηχανή σάντουιτς 600 W που διαθέτει εναλλάξιμα πιάτα με βάφλες και γκριλ. Οι πλάκες με αντικολλητική επίστρωση εξασφαλίζουν την απελευθέρωση του φαγητού χωρίς κόπο και τον γρήγορο καθαρισμό, ενώ η δροσερή λαβή αφής και η θερμική αποκοπή ασφαλείας το καθιστούν ασφαλές για οικογενειακή χρήση. Τα φώτα τροφοδοσίας και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε είναι προθερμασμένο και τα αντιολισθητικά πόδια το διατηρούν σταθερό κατά τη λειτουργία. Ο όρθιος σχεδιασμός επιτρέπει τη συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται. Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον με απόδοση κατηγορίας Α. Ιδανικό για οικιακή κουζίνα, οικιακή και οικογενειακή χρήση.
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BS-222 |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Σάντουιτς Μηχανή Βαφλιέρας Panini Press Grill |
| Τύπος | 1 Αποσπώμενο Σάντουιτς σε φέτες, Βαφλιέρα, Πρέσα Panini |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Πλατεία |
| Μέγεθος προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ |
| Μέγεθος πιάτου | 12,1 x 13,1 εκ |
| Εξουσία | 600W |
| Δυναμικό | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πιάτου | Αποσπώμενες πλάκες |
| Εναλλάξιμες πλάκες | Ψησταριά / Πιάτα Τύπου Panini, Πιάτα Γκριλ, Πιάτα Σάντουιτς, Πιάτα Βάφλας |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική επίστρωση, δροσερή λαβή αφής, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμική ασφάλεια, φώτα τροφοδοσίας και ετοιμότητας (ελεγχόμενη από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά πόδια, Στάση όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος καθαρισμός, Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακό, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή χρήση |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Έλεγχος εφαρμογής | Οχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναί |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Κουτί χρώματος, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $6.93/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 8τμχ/CTN Μέγεθος:55Χ17,4Χ55,6εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Αποσπώμενη Σάντουιτς 600W Εναλλάξιμες πλάκες ψησταριάς βάφλας
Δημιουργήστε ατελείωτες επιλογές πρωινού και μεσημεριανού γεύματος με αυτή την αποσπώμενη μηχανή σάντουιτς 600 W που διαθέτει εναλλάξιμα πιάτα με βάφλες και γκριλ. Οι πλάκες με αντικολλητική επίστρωση εξασφαλίζουν την απελευθέρωση του φαγητού χωρίς κόπο και τον γρήγορο καθαρισμό, ενώ η δροσερή λαβή αφής και η θερμική αποκοπή ασφαλείας το καθιστούν ασφαλές για οικογενειακή χρήση. Τα φώτα τροφοδοσίας και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε είναι προθερμασμένο και τα αντιολισθητικά πόδια το διατηρούν σταθερό κατά τη λειτουργία. Ο όρθιος σχεδιασμός επιτρέπει τη συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται. Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον με απόδοση κατηγορίας Α. Ιδανικό για οικιακή κουζίνα, οικιακή και οικογενειακή χρήση.
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BS-222 |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Σάντουιτς Μηχανή Βαφλιέρας Panini Press Grill |
| Τύπος | 1 Αποσπώμενο Σάντουιτς σε φέτες, Βαφλιέρα, Πρέσα Panini |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Πλατεία |
| Μέγεθος προϊόντος | 21,9 x 13,7 x 8,9 εκ |
| Μέγεθος πιάτου | 12,1 x 13,1 εκ |
| Εξουσία | 600W |
| Δυναμικό | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή Απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πιάτου | Αποσπώμενες πλάκες |
| Εναλλάξιμες πλάκες | Ψησταριά / Πιάτα Τύπου Panini, Πιάτα Γκριλ, Πιάτα Σάντουιτς, Πιάτα Βάφλας |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Αντικολλητική επίστρωση, δροσερή λαβή αφής, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμική ασφάλεια, φώτα τροφοδοσίας και ετοιμότητας (ελεγχόμενη από θερμοστάτη), Αντιολισθητικά πόδια, Στάση όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος καθαρισμός, Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακό, Οικιακή Κουζίνα, Οικογενειακή χρήση |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Έλεγχος εφαρμογής | Οχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναί |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Κουτί χρώματος, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
![]()