| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 12τμχ/CTN Μέγεθος:55,8Χ48,6Χ29,3εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Οικογενειακά ασφαλή σάντουιτς 600W μη κολλήματα δροσερό άγγιγμα ανθεκτικό στρίψιμο πόδια
Μαγειρέψτε με αυτοπεποίθηση γνωρίζοντας ότι η οικογένειά σας είναι ασφαλής με αυτό.Φτιάχτης σάντουιτς 600W για οικογένεια. τοδροσερό χειριστήριο αφήςπαραμένει άνετα να κρατήσει, ενώαδιάβροχα πόδιανα κρατάτε τη συσκευή σταθερή στη θέση της ̇ χωρίς γλιστρίσεις ή αναποδιές.Η θερμική διακοπή ασφαλείαςκαιθερμοσυσσωρευτήςΗ μέθοδος αυτή παρέχει αυτόματη προστασία από υπερθέρμανση.Πλάκες επικάλυψης μη κολλώσιμεςνα διευκολύνει τον καθαρισμό, καιισχύς και προετοιμασία φωτισμούΜε την προθέρμανση.Εναλλακτικά πιάτα βάφλας και ψησταριούΤο όρθιο σχεδιασμό επιτρέπει να δημιουργήσετε διασκεδαστικά σχήματα και νόστιμα γεύματα που τα παιδιά αγαπούν.συμπαγή αποθήκευσηΤέλεια για...νοικοκυριά με παιδιά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS-225 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς κατασκευαστής Waffle κατασκευαστής μηχανή Panini Press Grill |
| Τύπος | 1 τεμάχιο αποσυναρμολογητέο μηχανισμό σάντουιτς, μηχανισμό βάφλες, πρέσο Πανίνι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Μέγεθος της πλάκας | 12.1 x 13,1 cm |
| Δύναμη | 600W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσυναρμολογήσιμες πλάκες |
| Αντικατάστατες πλάκες | Πλάκες ψησίματος/παvίvιvις, Πλάκες ψησίματος, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη κολλητική επικάλυψη, ψύχραιμο χερούλι, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμοσυσσωρευτής, ηλεκτρική ενέργεια και έτοιμα φώτα (ελεγχόμενα από θερμοστάτη), ανθεκτικά σε γλιστρήσεις πόδια, όρθια για συμπαγή αποθήκευση, εύκολο καθαρισμό,Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, οικιακή κουζίνα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 12τμχ/CTN Μέγεθος:55,8Χ48,6Χ29,3εκ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Οικογενειακά ασφαλή σάντουιτς 600W μη κολλήματα δροσερό άγγιγμα ανθεκτικό στρίψιμο πόδια
Μαγειρέψτε με αυτοπεποίθηση γνωρίζοντας ότι η οικογένειά σας είναι ασφαλής με αυτό.Φτιάχτης σάντουιτς 600W για οικογένεια. τοδροσερό χειριστήριο αφήςπαραμένει άνετα να κρατήσει, ενώαδιάβροχα πόδιανα κρατάτε τη συσκευή σταθερή στη θέση της ̇ χωρίς γλιστρίσεις ή αναποδιές.Η θερμική διακοπή ασφαλείαςκαιθερμοσυσσωρευτήςΗ μέθοδος αυτή παρέχει αυτόματη προστασία από υπερθέρμανση.Πλάκες επικάλυψης μη κολλώσιμεςνα διευκολύνει τον καθαρισμό, καιισχύς και προετοιμασία φωτισμούΜε την προθέρμανση.Εναλλακτικά πιάτα βάφλας και ψησταριούΤο όρθιο σχεδιασμό επιτρέπει να δημιουργήσετε διασκεδαστικά σχήματα και νόστιμα γεύματα που τα παιδιά αγαπούν.συμπαγή αποθήκευσηΤέλεια για...νοικοκυριά με παιδιά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS-225 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς κατασκευαστής Waffle κατασκευαστής μηχανή Panini Press Grill |
| Τύπος | 1 τεμάχιο αποσυναρμολογητέο μηχανισμό σάντουιτς, μηχανισμό βάφλες, πρέσο Πανίνι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος προϊόντος | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Μέγεθος της πλάκας | 12.1 x 13,1 cm |
| Δύναμη | 600W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, έλεγχος θερμοκρασίας θερμοστάτη |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Αποσυναρμολογήσιμες πλάκες |
| Αντικατάστατες πλάκες | Πλάκες ψησίματος/παvίvιvις, Πλάκες ψησίματος, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μη κολλητική επικάλυψη, ψύχραιμο χερούλι, θερμική διακοπή ασφαλείας, θερμοσυσσωρευτής, ηλεκτρική ενέργεια και έτοιμα φώτα (ελεγχόμενα από θερμοστάτη), ανθεκτικά σε γλιστρήσεις πόδια, όρθια για συμπαγή αποθήκευση, εύκολο καθαρισμό,Εξοικονόμηση χώρου |
| Πλεονέκτημα | Εξοικονόμηση ενέργειας, φιλικό προς το περιβάλλον |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, οικιακή κουζίνα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
![]()