| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 4pcs/CTN Μέγεθος:51,2x31x36,8cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για σάντουιτς 1200W για 4 φέτες Σάντουιτς Αντικολλητική Ψυχρή λαβή
Ταΐστε όλη την οικογένεια ταυτόχρονα με αυτή τη μηχανή για σάντουιτς 1200W για 4 φέτες – μια συσκευή μεγάλης χωρητικότητας που φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα. Ιδανική για πολυάσχολα πρωινά, οικογενειακά πρωινά ή γρήγορα γεύματα, εξοικονομεί χρόνο χωρίς να θυσιάζει την ποιότητα. Οι αντικολλητικές πλάκες εξασφαλίζουν εύκολη απελευθέρωση του φαγητού και γρήγορο καθάρισμα, ενώ η ψυχρή λαβή και τα αντιολισθητικά πόδια παρέχουν ασφαλή, σταθερή λειτουργία. Οι ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και η ασφαλής θερμική αποκοπή με θερμική ασφάλεια προσφέρει αυτόματη προστασία. Ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται. Ενεργειακά αποδοτική και φιλική προς το περιβάλλον με ενεργειακή κλάση Α. Διαθέσιμη σε προσαρμόσιμα χρώματα με επιλογές λογότυπου OEM. Ιδανική για οικιακές κουζίνες, προετοιμασία πρωινού, κάμπινγκ και μικροσυσκευές.
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BS101 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή για σάντουιτς / Τοστιέρα |
| Τύπος | Σταθερή μηχανή για σάντουιτς 4 φετών, Μίνι μηχανή για βάφλες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο (Επιλογές μαύρου ψεκασμού ή έγχυσης) |
| Μέγεθος προϊόντος | 32,1*26,6*10,2 εκ. |
| Μέγεθος πλάκας | 26*22 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 51,2 x 31 x 36,8 εκ. (4 τεμ./χαρτοκιβώτιο) |
| Ισχύς | 1200W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, Ελεγχόμενος με θερμοστάτη με ενδείξεις ετοιμότητας και ισχύος |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος πλάκας | Αντικολλητικές πλάκες (Προαιρετική πλάκα σάντουιτς ή γκριλ) |
| Εναλλάξιμες πλάκες | Πλάκες γκριλ / Panini, Πλάκες γκριλ, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα, Αντικολλητικές επικαλυμμένες πλάκες, Ψυχρή λαβή, Αντιολισθητικά πόδια, Ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας (ελεγχόμενες με θερμοστάτη), Ασφαλής θερμική αποκοπή και θερμική ασφάλεια, Όρθια αποθήκευση για συμπαγή χώρο, Εύκολο καθάρισμα, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολο καθάρισμα, Ψυχρή λαβή, Αντιολισθητικά πόδια, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Οικιακή κουζίνα, Προετοιμασία πρωινού, Κάμπινγκ, Μικροσυσκευές |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμο (OEM αποδεκτό) |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 4pcs/CTN Μέγεθος:51,2x31x36,8cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για σάντουιτς 1200W για 4 φέτες Σάντουιτς Αντικολλητική Ψυχρή λαβή
Ταΐστε όλη την οικογένεια ταυτόχρονα με αυτή τη μηχανή για σάντουιτς 1200W για 4 φέτες – μια συσκευή μεγάλης χωρητικότητας που φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα. Ιδανική για πολυάσχολα πρωινά, οικογενειακά πρωινά ή γρήγορα γεύματα, εξοικονομεί χρόνο χωρίς να θυσιάζει την ποιότητα. Οι αντικολλητικές πλάκες εξασφαλίζουν εύκολη απελευθέρωση του φαγητού και γρήγορο καθάρισμα, ενώ η ψυχρή λαβή και τα αντιολισθητικά πόδια παρέχουν ασφαλή, σταθερή λειτουργία. Οι ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και η ασφαλής θερμική αποκοπή με θερμική ασφάλεια προσφέρει αυτόματη προστασία. Ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται. Ενεργειακά αποδοτική και φιλική προς το περιβάλλον με ενεργειακή κλάση Α. Διαθέσιμη σε προσαρμόσιμα χρώματα με επιλογές λογότυπου OEM. Ιδανική για οικιακές κουζίνες, προετοιμασία πρωινού, κάμπινγκ και μικροσυσκευές.
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BS101 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή για σάντουιτς / Τοστιέρα |
| Τύπος | Σταθερή μηχανή για σάντουιτς 4 φετών, Μίνι μηχανή για βάφλες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο (Επιλογές μαύρου ψεκασμού ή έγχυσης) |
| Μέγεθος προϊόντος | 32,1*26,6*10,2 εκ. |
| Μέγεθος πλάκας | 26*22 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 51,2 x 31 x 36,8 εκ. (4 τεμ./χαρτοκιβώτιο) |
| Ισχύς | 1200W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικό), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, Ελεγχόμενος με θερμοστάτη με ενδείξεις ετοιμότητας και ισχύος |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος πλάκας | Αντικολλητικές πλάκες (Προαιρετική πλάκα σάντουιτς ή γκριλ) |
| Εναλλάξιμες πλάκες | Πλάκες γκριλ / Panini, Πλάκες γκριλ, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα, Αντικολλητικές επικαλυμμένες πλάκες, Ψυχρή λαβή, Αντιολισθητικά πόδια, Ενδείξεις ισχύος και ετοιμότητας (ελεγχόμενες με θερμοστάτη), Ασφαλής θερμική αποκοπή και θερμική ασφάλεια, Όρθια αποθήκευση για συμπαγή χώρο, Εύκολο καθάρισμα, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολο καθάρισμα, Ψυχρή λαβή, Αντιολισθητικά πόδια, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Οικιακή κουζίνα, Προετοιμασία πρωινού, Κάμπινγκ, Μικροσυσκευές |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμο (OEM αποδεκτό) |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |