| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 4pcs/CTN Μέγεθος:51,2x31x36,8cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Φτιάχτης σάντουιτς 4 φέτες 1200W Φτιάχτης βάφλων μη κολλητής δροσερή επαφή στο σπίτι
Τρέψτε όλη την οικογένεια με αυτό το 1200W 4 φέτες σάντουιτς μηχανή ∙ μια συσκευή μεγάλης χωρητικότητας που κάνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα.ή γρήγορα γεύματα.Οι μη κολλητικές πλάκες εξασφαλίζουν την απλή απελευθέρωση των τροφίμων και τον γρήγορο καθαρισμό, ενώ η δροσερή λαβή αγγίγματος και τα ανθεκτικά στα γλιστρικά πόδια παρέχουν ασφαλή και σταθερή λειτουργία.Η ενεργειακή λειτουργία και τα φώτα προετοιμασίας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμιστεί, και η θερμική διακοπή ασφαλείας με θερμοσυσσωρευτή προσφέρει αυτόματη προστασία.Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον με αποδοτικότητα κατηγορίας ΑΔιατίθεται σε προσαρμόσιμα χρώματα με επιλογές λογότυπου OEM. Ιδανικό για κουζίνες στο σπίτι, προετοιμασία πρωινού, κάμπινγκ και μικρές συσκευές.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS101 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς Μάικερ / Τόστι Μάικερ |
| Τύπος | Φιγένεια 4 φέτες σάντουιτς Maker, Mini Waffle Maker |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη (επιλογές μαύρου ένεσης ή χρώματος ψεκασμού) |
| Μέγεθος προϊόντος | 32.1*26,6*10,2 εκατοστά |
| Μέγεθος της πλάκας | 26*22 εκατοστά |
| Μέγεθος κουτί | 51.2 x 31 x 36,8 cm (4 τεμάχια/CTN) |
| Δύναμη | 1200W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, με θερμοστάτη με φώτα ρύθμισης και ένδειξη ισχύος |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Πλάκες μη κολλώσιμες (προαιρετική πλάκα για σάντουιτς ή για τηγανίτες) |
| Αντικατάστατες πλάκες | Πλάκες ψησίματος/παvίvιvις, Πλάκες ψησίματος, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα, μη κολλητικές επιχρισμένες πλάκες, ψύχραιμο χερούλι, ανθεκτικά στα γλιστρίσματα πόδια, ηλεκτρική ενέργεια και έτοιμα φώτα (ελεγχόμενα από θερμοστάτη), ασφαλή θερμική διακοπή και θερμοσυσσωρευτή,Στάσου όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολο στο καθαρισμό, εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολο στο καθαρισμό, δροσερή λαβή, ανθεκτικά στα γλιστρικά πόδια, εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Κουζίνα, Ετοιμασία πρωινού, Κατασκηνώσεις, Μικρές συσκευές |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμη (Αποδεκτό OEM) |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 4pcs/CTN Μέγεθος:51,2x31x36,8cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Φτιάχτης σάντουιτς 4 φέτες 1200W Φτιάχτης βάφλων μη κολλητής δροσερή επαφή στο σπίτι
Τρέψτε όλη την οικογένεια με αυτό το 1200W 4 φέτες σάντουιτς μηχανή ∙ μια συσκευή μεγάλης χωρητικότητας που κάνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα.ή γρήγορα γεύματα.Οι μη κολλητικές πλάκες εξασφαλίζουν την απλή απελευθέρωση των τροφίμων και τον γρήγορο καθαρισμό, ενώ η δροσερή λαβή αγγίγματος και τα ανθεκτικά στα γλιστρικά πόδια παρέχουν ασφαλή και σταθερή λειτουργία.Η ενεργειακή λειτουργία και τα φώτα προετοιμασίας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμιστεί, και η θερμική διακοπή ασφαλείας με θερμοσυσσωρευτή προσφέρει αυτόματη προστασία.Εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον με αποδοτικότητα κατηγορίας ΑΔιατίθεται σε προσαρμόσιμα χρώματα με επιλογές λογότυπου OEM. Ιδανικό για κουζίνες στο σπίτι, προετοιμασία πρωινού, κάμπινγκ και μικρές συσκευές.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BS101 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Σάντουιτς Μάικερ / Τόστι Μάικερ |
| Τύπος | Φιγένεια 4 φέτες σάντουιτς Maker, Mini Waffle Maker |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη (επιλογές μαύρου ένεσης ή χρώματος ψεκασμού) |
| Μέγεθος προϊόντος | 32.1*26,6*10,2 εκατοστά |
| Μέγεθος της πλάκας | 26*22 εκατοστά |
| Μέγεθος κουτί | 51.2 x 31 x 36,8 cm (4 τεμάχια/CTN) |
| Δύναμη | 1200W |
| Τετάρτη | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ηλεκτρονικός έλεγχος, με θερμοστάτη με φώτα ρύθμισης και ένδειξη ισχύος |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Τύπος πλάκας | Πλάκες μη κολλώσιμες (προαιρετική πλάκα για σάντουιτς ή για τηγανίτες) |
| Αντικατάστατες πλάκες | Πλάκες ψησίματος/παvίvιvις, Πλάκες ψησίματος, Πλάκες σάντουιτς, Πλάκες βάφλες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Φτιάχνει 4 σάντουιτς ταυτόχρονα, μη κολλητικές επιχρισμένες πλάκες, ψύχραιμο χερούλι, ανθεκτικά στα γλιστρίσματα πόδια, ηλεκτρική ενέργεια και έτοιμα φώτα (ελεγχόμενα από θερμοστάτη), ασφαλή θερμική διακοπή και θερμοσυσσωρευτή,Στάσου όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολο στο καθαρισμό, εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολο στο καθαρισμό, δροσερή λαβή, ανθεκτικά στα γλιστρικά πόδια, εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Κουζίνα, Ετοιμασία πρωινού, Κατασκηνώσεις, Μικρές συσκευές |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμη (Αποδεκτό OEM) |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |