| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:33,5X26X49cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς 2 Φετών 750W με Εναλλάξιμες Πλάκες Γκριλ και Βάφλας Αντικολλητικές
Δημιουργήστε ευέλικτες επιλογές για πρωινό και μεσημεριανό με αυτήν την ηλεκτρική μηχανή για σάντουιτς 2 φετών που διαθέτει εναλλάξιμες πλάκες για σάντουιτς, γκριλ και βάφλες. Η χωρητικότητα 2 φετών σας επιτρέπει να φτιάξετε δύο σάντουιτς ή βάφλες ταυτόχρονα – ιδανικό για ζευγάρια ή μικρές οικογένειες. Τροφοδοτείται από 750W με αντικολλητικές πλάκες, προσφέρει γρήγορο, ομοιόμορφο ψήσιμο με εύκολη απελευθέρωση του φαγητού. Η λαβή ψυχρής αφής και τα αντιολισθητικά πόδια παρέχουν ασφαλή, σταθερή λειτουργία. Λυχνίες τροφοδοσίας και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και η ασφαλής θερμική αποκοπή με θερμική ασφάλεια προσφέρει αυτόματη προστασία.
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS106 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς / Μηχανή για Βάφλες |
| Τύπος | Σταθερή Μηχανή για Σάντουιτς 2 Φετών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος Προϊόντος | 22,3 x 21,6 x 9 εκ. |
| Μέγεθος Πλάκας | 22 x 12 εκ. |
| Ισχύς | 750W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Ελεγχόμενος με θερμοστάτη με λυχνίες ετοιμότητας και τροφοδοσίας |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος Πλάκας | Αντικολλητικές Πλάκες |
| Εναλλάξιμες Πλάκες | Πλάκες για σάντουιτς, Πλάκες γκριλ, Πλάκες για βάφλες |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Χωρητικότητα 2 Φετών, Αντικολλητικές Πλάκες, Λαβή Ψυχρής Αφής, Αντιολισθητικά πόδια, Λυχνίες τροφοδοσίας και ετοιμότητας, Ασφαλής θερμική αποκοπή και θερμική ασφάλεια, Στέκεται όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος καθαρισμός, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολος καθαρισμός, Λαβή ψυχρής αφής, Αντιολισθητικά πόδια, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Οικιακή κουζίνα, Προετοιμασία πρωινού, Κάμπινγκ, Μικροσυσκευές |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Έλεγχος μέσω Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμο (OEM αποδεκτό) |
| Μέγεθος Κουτιού Δώρου | 24,5 x 10,5 x 23,5 εκ. |
| Μέγεθος Κιβωτίου | 33,5 x 26 x 49 εκ. (6 τεμ./Κιβώτιο) |
| Φόρτωση Εμπορευματοκιβωτίου | 20GP: 3960 τεμ., 40GP: 8220 τεμ., 40HQ: 9630 τεμ. |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 |
| τιμή: | $4.51/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 6τμχ/CTN Μέγεθος:33,5X26X49cm |
| Προθεσμία παράδοσης: | 45 ημέρες/ 1 ~ 4000 τεμάχια |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 1000000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |
Μηχανή για Σάντουιτς 2 Φετών 750W με Εναλλάξιμες Πλάκες Γκριλ και Βάφλας Αντικολλητικές
Δημιουργήστε ευέλικτες επιλογές για πρωινό και μεσημεριανό με αυτήν την ηλεκτρική μηχανή για σάντουιτς 2 φετών που διαθέτει εναλλάξιμες πλάκες για σάντουιτς, γκριλ και βάφλες. Η χωρητικότητα 2 φετών σας επιτρέπει να φτιάξετε δύο σάντουιτς ή βάφλες ταυτόχρονα – ιδανικό για ζευγάρια ή μικρές οικογένειες. Τροφοδοτείται από 750W με αντικολλητικές πλάκες, προσφέρει γρήγορο, ομοιόμορφο ψήσιμο με εύκολη απελευθέρωση του φαγητού. Η λαβή ψυχρής αφής και τα αντιολισθητικά πόδια παρέχουν ασφαλή, σταθερή λειτουργία. Λυχνίες τροφοδοσίας και ετοιμότητας υποδεικνύουν πότε έχει προθερμανθεί, και η ασφαλής θερμική αποκοπή με θερμική ασφάλεια προσφέρει αυτόματη προστασία.
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BS106 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή για Σάντουιτς / Μηχανή για Βάφλες |
| Τύπος | Σταθερή Μηχανή για Σάντουιτς 2 Φετών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος Προϊόντος | 22,3 x 21,6 x 9 εκ. |
| Μέγεθος Πλάκας | 22 x 12 εκ. |
| Ισχύς | 750W |
| Τάση | 220-240V (120V προαιρετικά), 50-60Hz |
| Τύπος Ελέγχου | Ηλεκτρονικός Έλεγχος, Ελεγχόμενος με θερμοστάτη με λυχνίες ετοιμότητας και τροφοδοσίας |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Τύπος Πλάκας | Αντικολλητικές Πλάκες |
| Εναλλάξιμες Πλάκες | Πλάκες για σάντουιτς, Πλάκες γκριλ, Πλάκες για βάφλες |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Χωρητικότητα 2 Φετών, Αντικολλητικές Πλάκες, Λαβή Ψυχρής Αφής, Αντιολισθητικά πόδια, Λυχνίες τροφοδοσίας και ετοιμότητας, Ασφαλής θερμική αποκοπή και θερμική ασφάλεια, Στέκεται όρθια για συμπαγή αποθήκευση, Εύκολος καθαρισμός, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Πλεονέκτημα | Εύκολος καθαρισμός, Λαβή ψυχρής αφής, Αντιολισθητικά πόδια, Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Οικιακή χρήση, Οικιακή κουζίνα, Προετοιμασία πρωινού, Κάμπινγκ, Μικροσυσκευές |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Έλεγχος μέσω Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμόσιμο (OEM αποδεκτό) |
| Μέγεθος Κουτιού Δώρου | 24,5 x 10,5 x 23,5 εκ. |
| Μέγεθος Κιβωτίου | 33,5 x 26 x 49 εκ. (6 τεμ./Κιβώτιο) |
| Φόρτωση Εμπορευματοκιβωτίου | 20GP: 3960 τεμ., 40GP: 8220 τεμ., 40HQ: 9630 τεμ. |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |