| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $62.8/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Εισπρέσο καφετιέρα Cool Espresso 20 Bar Touch Screen Αυτοκαθαριστικό Καπουτσίνο
Απολαύστε καφέ καλής ποιότητας με αυτό.Μηχανή καφέ 20 bar espressoμεδροσερό εσπρέσοικανότητα καιοθόνη αφήςΗ λειτουργία του1350WΗ ενέργεια παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ η1.8L δεξαμενή νερούΕπιτρέπει τη χρήση πολλαπλών φλιτζάνων χωρίς συχνή επαναφόρτιση.αυτοκαθαριστικόλειτουργία καιΠρογραμματισμός της θερμοκρασίας, η συντήρηση είναι απλή και τα αποτελέσματα σταθερά.ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις της άλεσηςνα προσαρμόσετε το μέγεθος της άλεσης για τη βέλτιστη εξαγωγή.Αυτοματοποιημένο αφρό γάλακτοςΔημιουργεί κρεμαρό αφρό για εσπρέσο, καπουτσίνο, λάτε, αμερικανικό και δροσερό εσπρέσο.Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβαΔιαθέσιμα σε:5 γλώσσες λειτουργίαςΤέλεια για...χρήση στο σπίτι, ξενοδοχείο, γκαράζ και RV.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5519 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καφέ Espresso με αυτόματη σφραγίδα |
| Τύπος | Ημιαυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.8L |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ημιαυτόματος έλεγχος με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματισμός, έλεγχος θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γλεύκους, οθόνη αφής, σύστημα γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία ψύξης εσπρέσο |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $62.8/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Εισπρέσο καφετιέρα Cool Espresso 20 Bar Touch Screen Αυτοκαθαριστικό Καπουτσίνο
Απολαύστε καφέ καλής ποιότητας με αυτό.Μηχανή καφέ 20 bar espressoμεδροσερό εσπρέσοικανότητα καιοθόνη αφήςΗ λειτουργία του1350WΗ ενέργεια παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ η1.8L δεξαμενή νερούΕπιτρέπει τη χρήση πολλαπλών φλιτζάνων χωρίς συχνή επαναφόρτιση.αυτοκαθαριστικόλειτουργία καιΠρογραμματισμός της θερμοκρασίας, η συντήρηση είναι απλή και τα αποτελέσματα σταθερά.ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις της άλεσηςνα προσαρμόσετε το μέγεθος της άλεσης για τη βέλτιστη εξαγωγή.Αυτοματοποιημένο αφρό γάλακτοςΔημιουργεί κρεμαρό αφρό για εσπρέσο, καπουτσίνο, λάτε, αμερικανικό και δροσερό εσπρέσο.Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβαΔιαθέσιμα σε:5 γλώσσες λειτουργίαςΤέλεια για...χρήση στο σπίτι, ξενοδοχείο, γκαράζ και RV.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5519 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καφέ Espresso με αυτόματη σφραγίδα |
| Τύπος | Ημιαυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.8L |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ημιαυτόματος έλεγχος με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματισμός, έλεγχος θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γλεύκους, οθόνη αφής, σύστημα γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία ψύξης εσπρέσο |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |