| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
15 Bar One Touch αυτόματη μηχανή εσπρέσο Καπουτσίνο Λατέ 1.5L
Απολαύστε τον τέλειο καφέ με αυτό.Μηχανή για την παρασκευή εσπρέσομε20 Bar αντλίακαισύστημα θέρμανσης με θερμοκλειδίΓια επαγγελματική εξόρυξη.1350WΗ ισχύς παρέχει γρήγορη ζύμωση, ενώ η1.2L δεξαμενή νερούκαι500 ml δεξαμενή γάλακτοςΕπιτρέψτε πολλαπλά ποτά.Ψυχρή ζύμηκαικρύο γάλαΟι λειτουργίες σας επιτρέπουν να δημιουργήσετε αναζωογονητικά παγωμένα ποτά καφέ χωρίς αραίωση.οθόνη αφήςΗ επιλογή του εσπρέσο, του καπουτσίνο, του λατέ, του αμερικανικού, της κρύας μπύρας και του κρύου γάλακτος είναι εύκολη.ενσωματωμένη ρυθμιζόμενη άλεση- να διασφαλίζει τα φρέσκα φασόλια, καιαυτόματο αφρώδες γάλαΤο σύστημα δημιουργεί κρεμαρό αφρό για ζεστά και κρύα ποτά.ΑυτοκαθαρισμόςΔιαθέσιμη σε:5 γλώσσες λειτουργίαςΤέλεια για...στο σπίτι, στο γραφείο, και τους λάτρεις του παγωμένου καφέ.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC7212 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καφέ για κρύο ζύμωμα |
| Τύπος | Μηχανή καφέ, μηχανή εσπρέσο |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.2L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Αυτοματοποιημένο έλεγχο με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ψυχρή ζύμωση, ψύχραιμο γάλα, φούσκωμα γάλακτος, ζύμωση εσπρέσο, προγραμματισμός, έλεγχος θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις λιπαντήρα, οθόνη αφής, αυτοκαθαρισμός |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, κρύο μπριού, κρύο γάλα, ζεστό γάλα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά, Ξενοδοχεία, Σπίτι, Γραφείο, Αγαπητές Παγωμένου Καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
15 Bar One Touch αυτόματη μηχανή εσπρέσο Καπουτσίνο Λατέ 1.5L
Απολαύστε τον τέλειο καφέ με αυτό.Μηχανή για την παρασκευή εσπρέσομε20 Bar αντλίακαισύστημα θέρμανσης με θερμοκλειδίΓια επαγγελματική εξόρυξη.1350WΗ ισχύς παρέχει γρήγορη ζύμωση, ενώ η1.2L δεξαμενή νερούκαι500 ml δεξαμενή γάλακτοςΕπιτρέψτε πολλαπλά ποτά.Ψυχρή ζύμηκαικρύο γάλαΟι λειτουργίες σας επιτρέπουν να δημιουργήσετε αναζωογονητικά παγωμένα ποτά καφέ χωρίς αραίωση.οθόνη αφήςΗ επιλογή του εσπρέσο, του καπουτσίνο, του λατέ, του αμερικανικού, της κρύας μπύρας και του κρύου γάλακτος είναι εύκολη.ενσωματωμένη ρυθμιζόμενη άλεση- να διασφαλίζει τα φρέσκα φασόλια, καιαυτόματο αφρώδες γάλαΤο σύστημα δημιουργεί κρεμαρό αφρό για ζεστά και κρύα ποτά.ΑυτοκαθαρισμόςΔιαθέσιμη σε:5 γλώσσες λειτουργίαςΤέλεια για...στο σπίτι, στο γραφείο, και τους λάτρεις του παγωμένου καφέ.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC7212 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή καφέ για κρύο ζύμωμα |
| Τύπος | Μηχανή καφέ, μηχανή εσπρέσο |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.2L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Αυτοματοποιημένο έλεγχο με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ψυχρή ζύμωση, ψύχραιμο γάλα, φούσκωμα γάλακτος, ζύμωση εσπρέσο, προγραμματισμός, έλεγχος θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις λιπαντήρα, οθόνη αφής, αυτοκαθαρισμός |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, κρύο μπριού, κρύο γάλα, ζεστό γάλα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά, Ξενοδοχεία, Σπίτι, Γραφείο, Αγαπητές Παγωμένου Καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |