| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $51.78/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή Espresso Ημιαυτόματη 20 Bar Cold Brew Cool Milk Δοχείο 1.6L Ανοξείδωτο Ατσάλι
Ζήστε την τέλεια ισορροπία ελέγχου και ευκολίας με αυτήν την ημιαυτόματη μηχανή καφέμε πίεση 20 Barγια πλούσιο, γεμάτο γεύση espresso. Η ισχύς 1350Wπροσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ το δοχείο νερού 1.6Lεπιτρέπει πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με δυνατότητες cold brewκαι cool milk, μπορείτε να απολαύσετε δροσιστικά παγωμένα ροφήματα καφέ παράλληλα με παραδοσιακό espresso, cappuccino και latte. Η ψηφιακή οθόνη αφήςκαθιστά τη λειτουργία διαισθητική, ενώ ο ενσωματωμένος ρυθμιζόμενος μύλοςεξασφαλίζει φρεσκοαλεσμένους κόκκους. Αυτόματη αφρογαλακτοποίησημε δοχείο γάλακτοςδημιουργεί κρεμώδη αφρό για εξειδικευμένα ροφήματα.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BC5670 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Καφέ με Ψηφιακό Δοχείο Γάλακτος Cold Brew |
| Τύπος | Ημιαυτόματη Μηχανή Καφέ, Μηχανή Espresso, Μηχανή Cold Brew |
| Υλικό Περιβλήματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Διαστάσεις | 258 x 210 x 280 mm |
| Χωρητικότητα | 2 Φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα Δοχείου Νερού | 1.6L |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση Αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ψηφιακός Έλεγχος με Οθόνη Αφής |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος Θερμοκρασίας, Σύστημα Ζεστού Νερού, Ρυθμιζόμενες Ρυθμίσεις Μύλου, Οθόνη Αφής, Αφρογαλακτοποίηση, Δοχείο Γάλακτος, Σύστημα Παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Cool Milk |
| Γλώσσες Λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος μέσω Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Αποδεκτό |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις Κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $51.78/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή Espresso Ημιαυτόματη 20 Bar Cold Brew Cool Milk Δοχείο 1.6L Ανοξείδωτο Ατσάλι
Ζήστε την τέλεια ισορροπία ελέγχου και ευκολίας με αυτήν την ημιαυτόματη μηχανή καφέμε πίεση 20 Barγια πλούσιο, γεμάτο γεύση espresso. Η ισχύς 1350Wπροσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ το δοχείο νερού 1.6Lεπιτρέπει πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με δυνατότητες cold brewκαι cool milk, μπορείτε να απολαύσετε δροσιστικά παγωμένα ροφήματα καφέ παράλληλα με παραδοσιακό espresso, cappuccino και latte. Η ψηφιακή οθόνη αφήςκαθιστά τη λειτουργία διαισθητική, ενώ ο ενσωματωμένος ρυθμιζόμενος μύλοςεξασφαλίζει φρεσκοαλεσμένους κόκκους. Αυτόματη αφρογαλακτοποίησημε δοχείο γάλακτοςδημιουργεί κρεμώδη αφρό για εξειδικευμένα ροφήματα.
Προδιαγραφές:
| Μάρκα | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BC5670 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Καφέ με Ψηφιακό Δοχείο Γάλακτος Cold Brew |
| Τύπος | Ημιαυτόματη Μηχανή Καφέ, Μηχανή Espresso, Μηχανή Cold Brew |
| Υλικό Περιβλήματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Διαστάσεις | 258 x 210 x 280 mm |
| Χωρητικότητα | 2 Φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα Δοχείου Νερού | 1.6L |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση Αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ψηφιακός Έλεγχος με Οθόνη Αφής |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος Θερμοκρασίας, Σύστημα Ζεστού Νερού, Ρυθμιζόμενες Ρυθμίσεις Μύλου, Οθόνη Αφής, Αφρογαλακτοποίηση, Δοχείο Γάλακτος, Σύστημα Παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Cool Milk |
| Γλώσσες Λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος μέσω Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Αποδεκτό |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Έγχρωμο Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις Κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cool Milk, Cold Brew |