| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $112.89/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Ημιαυτόματη μηχανή καφέ Cold Brew Hot Espresso Cappuccino
Κατακτήστε την τέχνη του εσπρέσο με αυτήν την ημιαυτόματη μηχανή εσπρέσο 20 Bar με cold brew και hot espresso δυνατότητες για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η 1350W προσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ οι ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου σας επιτρέπουν να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για τέλεια εκχύλιση. Η δεξαμενή νερού 2,6L επιτρέπει πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνό γέμισμα. Με οθόνη αφής και προγραμματιζόμενο έλεγχο θερμοκρασίας, μπορείτε να ρυθμίσετε την τέλεια εκχύλιση για κάθε κόκκο. Αυτόματη αφρογαλακτομηχανή με δοχείο γάλακτος δημιουργεί κρεμώδη αφρό για καπουτσίνο και λάτε.
Προδιαγραφές:
| Εμπορικό σήμα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5710 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή καφέ Cold Brew με ψηφιακό δοχείο γάλακτος και δακτύλιο θερμοκρασίας |
| Τύπος | Ημιαυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή εσπρέσο, Μηχανή Cold Brew |
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι με πλαστικά εξαρτήματα |
| Διαστάσεις | 29,8 x 29,8 x 35,8 εκ. |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2,6L |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ημιαυτόματος έλεγχος με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Hot Espresso, Cold Brew |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής, Αφρογαλακτομηχανή, Δοχείο γάλακτος, Σύστημα εκχύλισης, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Αποδεκτό προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσίες μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Hot Espresso, Cold Brew |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $112.89/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Ημιαυτόματη μηχανή καφέ Cold Brew Hot Espresso Cappuccino
Κατακτήστε την τέχνη του εσπρέσο με αυτήν την ημιαυτόματη μηχανή εσπρέσο 20 Bar με cold brew και hot espresso δυνατότητες για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η 1350W προσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ οι ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου σας επιτρέπουν να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για τέλεια εκχύλιση. Η δεξαμενή νερού 2,6L επιτρέπει πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνό γέμισμα. Με οθόνη αφής και προγραμματιζόμενο έλεγχο θερμοκρασίας, μπορείτε να ρυθμίσετε την τέλεια εκχύλιση για κάθε κόκκο. Αυτόματη αφρογαλακτομηχανή με δοχείο γάλακτος δημιουργεί κρεμώδη αφρό για καπουτσίνο και λάτε.
Προδιαγραφές:
| Εμπορικό σήμα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5710 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή καφέ Cold Brew με ψηφιακό δοχείο γάλακτος και δακτύλιο θερμοκρασίας |
| Τύπος | Ημιαυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή εσπρέσο, Μηχανή Cold Brew |
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι με πλαστικά εξαρτήματα |
| Διαστάσεις | 29,8 x 29,8 x 35,8 εκ. |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2,6L |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Έλεγχος | Ημιαυτόματος έλεγχος με οθόνη αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Hot Espresso, Cold Brew |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής, Αφρογαλακτομηχανή, Δοχείο γάλακτος, Σύστημα εκχύλισης, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Αποδεκτό προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσίες μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Hot Espresso, Cold Brew |