| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
20 bar αυτόματη μηχανή εσπρέσο δροσερό εσπρέσο 1350W προγραμματισμένη θερμοκρασία
Δοκιμάστε καφέ καφέ με το πάτημα ενός κουμπιού με αυτό20 bar αυτόματη μηχανή εσπρέσομεδροσερό εσπρέσοΗ δυνατότητα για αναζωογονητικά παγωμένα ποτά καφέ1350Wισχύς μεσύστημα θέρμανσης με θερμοκλειδίΠαρέχει γρήγορο, ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας, ενώ η1Θάλαμος νερού.5Lκαι500 ml δεξαμενή γάλακτοςΗ χρήση της συσκευής μπορεί να επιτρέπει τη χρήση πολλαπλών φλιτζάνων χωρίς συχνή επαναφόρτιση.κουμπί αισθητήρα οθόνης αφήςκαιΈλεγχος PCBπροσφέρουν διαισθητική λειτουργία με ένα κουμπί ζύμωσης για μικρό φλιτζάνι, μεγάλο φλιτζάνι, εσπρέσο, καπουτσίνο και καφέ.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5620 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακό Σπίτι Τανκ γάλακτος Καφετιέρα αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Έλεγχος PCB με κουμπί αισθητήρα οθόνης αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γουρούνι, οθόνη αφής, γάλα αφρώδη, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία δροσερού εσπρέσο,Λειτουργία ενός κουμπιού (μικρό/μεγάλο κύπελλο), Ατσάλινο χαλί φλιτζάνι για προθέρμανση, ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, υπερθέρμανση και προστασία από υπερπίεση, βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, αποσυναρμολογήσιμη δεξαμενή γάλακτος,δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο στάθμευσης |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
20 bar αυτόματη μηχανή εσπρέσο δροσερό εσπρέσο 1350W προγραμματισμένη θερμοκρασία
Δοκιμάστε καφέ καφέ με το πάτημα ενός κουμπιού με αυτό20 bar αυτόματη μηχανή εσπρέσομεδροσερό εσπρέσοΗ δυνατότητα για αναζωογονητικά παγωμένα ποτά καφέ1350Wισχύς μεσύστημα θέρμανσης με θερμοκλειδίΠαρέχει γρήγορο, ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας, ενώ η1Θάλαμος νερού.5Lκαι500 ml δεξαμενή γάλακτοςΗ χρήση της συσκευής μπορεί να επιτρέπει τη χρήση πολλαπλών φλιτζάνων χωρίς συχνή επαναφόρτιση.κουμπί αισθητήρα οθόνης αφήςκαιΈλεγχος PCBπροσφέρουν διαισθητική λειτουργία με ένα κουμπί ζύμωσης για μικρό φλιτζάνι, μεγάλο φλιτζάνι, εσπρέσο, καπουτσίνο και καφέ.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5620 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακό Σπίτι Τανκ γάλακτος Καφετιέρα αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 258 x 210 x 280 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Έλεγχος PCB με κουμπί αισθητήρα οθόνης αφής |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γουρούνι, οθόνη αφής, γάλα αφρώδη, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία δροσερού εσπρέσο,Λειτουργία ενός κουμπιού (μικρό/μεγάλο κύπελλο), Ατσάλινο χαλί φλιτζάνι για προθέρμανση, ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, υπερθέρμανση και προστασία από υπερπίεση, βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, αποσυναρμολογήσιμη δεξαμενή γάλακτος,δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο στάθμευσης |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |