| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτοματοποιημένη καφετιέρα 20 bar Espresso Cappuccino Latte Machine
Αναβαθμίστε την καθημερινή σας ρουτίνα καφέ με αυτή την αυτόματη μηχανή καφέ εσπρέσο σχεδιασμένη για οικιακή, γραφειακή και ελαφριά εμπορική χρήση.,εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση και πλούσια εξαγωγή κρέμα.Απολαύστε καφέ καπουτσίνο, καφέ, αμερικανικό και μαύρο με ένα άγγιγμα.Λύνει κοινά προβλήματα όπως η αργή ζύμωση., αδύναμη εξαγωγή και περίπλοκη λειτουργία.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | 5600 π.Χ. |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακό Σπίτι Τανκ γάλακτος Καφετιέρα αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 217 × 289 × 316 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Εικονική οθόνη + έλεγχο PCB |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, μακρύ μαύρο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γουρούνι, οθόνη αφής, γάλα αφρώδη, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία δροσερού εσπρέσο,Λειτουργία ενός κουμπιού (μικρό/μεγάλο κύπελλο), Ατσάλινο χαλί φλιτζάνι για προθέρμανση, ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, υπερθέρμανση και προστασία από υπερπίεση, βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, αποσυναρμολογήσιμη δεξαμενή γάλακτος,δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο στάθμευσης |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτοματοποιημένη καφετιέρα 20 bar Espresso Cappuccino Latte Machine
Αναβαθμίστε την καθημερινή σας ρουτίνα καφέ με αυτή την αυτόματη μηχανή καφέ εσπρέσο σχεδιασμένη για οικιακή, γραφειακή και ελαφριά εμπορική χρήση.,εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση και πλούσια εξαγωγή κρέμα.Απολαύστε καφέ καπουτσίνο, καφέ, αμερικανικό και μαύρο με ένα άγγιγμα.Λύνει κοινά προβλήματα όπως η αργή ζύμωση., αδύναμη εξαγωγή και περίπλοκη λειτουργία.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | 5600 π.Χ. |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακό Σπίτι Τανκ γάλακτος Καφετιέρα αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα με πλαστικά στοιχεία |
| Μέγεθος | 217 × 289 × 316 mm |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 500 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης θερμοκλειδίου |
| Έλεγχος | Εικονική οθόνη + έλεγχο PCB |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, μακρύ μαύρο, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις του γουρούνι, οθόνη αφής, γάλα αφρώδη, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία δροσερού εσπρέσο,Λειτουργία ενός κουμπιού (μικρό/μεγάλο κύπελλο), Ατσάλινο χαλί φλιτζάνι για προθέρμανση, ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, υπερθέρμανση και προστασία από υπερπίεση, βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, αποσυναρμολογήσιμη δεξαμενή γάλακτος,δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο στάθμευσης |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, δροσερό εσπρέσο, γάλα με αφρό |