| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή καφέ Espresso 20 Bar Αυτόματη με Αφρογαλακτοποιητή 1.5L
Αναβαθμίστε την καθημερινή σας ρουτίνα καφέ με αυτήν την αυτόματη μηχανή καφέ espresso, σχεδιασμένη για οικιακή, γραφειακή και ελαφριά εμπορική χρήση. Διαθέτοντας αντλία υψηλής πίεσης 20 bar και σύστημα θέρμανσης Thermoblock, εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση και πλούσια εκχύλιση κρέμας.Απολαύστε espresso, καπουτσίνο, latte, americano και long black ποιότητας barista με έλεγχο ενός κουμπιού. Κατασκευασμένη για ευκολία, ανθεκτικότητα και σταθερή γεύση, λύνει κοινά προβλήματα όπως αργή εκχύλιση, αδύναμη εκχύλιση και πολύπλοκη λειτουργία.
Προδιαγραφές:
| Εμπορικό σήμα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5600 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή οικιακή μηχανή καφέ με δεξαμενή γάλακτος Αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή Espresso |
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι με πλαστικά εξαρτήματα |
| Διαστάσεις | 217×289×316mm |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Χωρητικότητα δεξαμενής γάλακτος | 500ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης Thermoblock |
| Έλεγχος | Οθόνη αφής + Έλεγχος PCB |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Καπουτσίνο, Latte, Americano, Long Black, Αφρός γάλακτος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής, Αφρογαλακτοποιητής, Δεξαμενή γάλακτος, Σύστημα εκχύλισης, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Ψυχρού Espresso, Λειτουργία με ένα κουμπί (μικρό φλιτζάνι/μεγάλο φλιτζάνι), Βάση από ανοξείδωτο ατσάλι για προθέρμανση, Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, Προστασία από υπερθέρμανση και υπερβολική πίεση, Βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, Αποσπώμενη δεξαμενή γάλακτος, δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο σταγόνων |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Καπουτσίνο, Latte, Americano, Ψυχρός Espresso, Αφρός γάλακτος |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή καφέ Espresso 20 Bar Αυτόματη με Αφρογαλακτοποιητή 1.5L
Αναβαθμίστε την καθημερινή σας ρουτίνα καφέ με αυτήν την αυτόματη μηχανή καφέ espresso, σχεδιασμένη για οικιακή, γραφειακή και ελαφριά εμπορική χρήση. Διαθέτοντας αντλία υψηλής πίεσης 20 bar και σύστημα θέρμανσης Thermoblock, εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση και πλούσια εκχύλιση κρέμας.Απολαύστε espresso, καπουτσίνο, latte, americano και long black ποιότητας barista με έλεγχο ενός κουμπιού. Κατασκευασμένη για ευκολία, ανθεκτικότητα και σταθερή γεύση, λύνει κοινά προβλήματα όπως αργή εκχύλιση, αδύναμη εκχύλιση και πολύπλοκη λειτουργία.
Προδιαγραφές:
| Εμπορικό σήμα | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5600 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή οικιακή μηχανή καφέ με δεξαμενή γάλακτος Αυτόματη |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή Espresso |
| Υλικό περιβλήματος | Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι με πλαστικά εξαρτήματα |
| Διαστάσεις | 217×289×316mm |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.5L |
| Χωρητικότητα δεξαμενής γάλακτος | 500ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Σύστημα θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης Thermoblock |
| Έλεγχος | Οθόνη αφής + Έλεγχος PCB |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Καπουτσίνο, Latte, Americano, Long Black, Αφρός γάλακτος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής, Αφρογαλακτοποιητής, Δεξαμενή γάλακτος, Σύστημα εκχύλισης, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Ψυχρού Espresso, Λειτουργία με ένα κουμπί (μικρό φλιτζάνι/μεγάλο φλιτζάνι), Βάση από ανοξείδωτο ατσάλι για προθέρμανση, Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας NTC, Προστασία από υπερθέρμανση και υπερβολική πίεση, Βαλβίδα ασφαλείας για αυτόματη απελευθέρωση πίεσης, Αποσπώμενη δεξαμενή γάλακτος, δεξαμενή νερού και ρυθμιζόμενο δίσκο σταγόνων |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Γκαράζ, RV |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Καπουτσίνο, Latte, Americano, Ψυχρός Espresso, Αφρός γάλακτος |