| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή Espresso Διπλού Λέβητα 20 Bar Cold Brew Οθόνη αφής TFT Cappuccino Latte
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτήν την αυτόματη μηχανή καφέ 20 Bar που διαθέτει τεχνολογία διπλού λέβητα και δυνατότητα cold brew για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η ισχύς 1350W εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση, ενώ το έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT με έλεγχο θερμοκρασίας NTC προσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση της θερμοκρασίας. Το δοχείο νερού 1L και το δοχείο γάλακτος 700ml επιτρέπουν την παρασκευή πολλαπλών φλιτζανιών χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εκχύλιση.
Προδιαγραφές:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5386 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή καφέ Espresso Διπλού Λέβητα με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή Espresso |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτο ατσάλι + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δοχείου νερού | 1L |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 700ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος λέβητα | Διπλός λέβητας |
| Έλεγχος | Έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός γάλακτος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρός γάλακτος, Δοχείο γάλακτος, Σύστημα παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Επαγγελματική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός γάλακτος |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Μηχανή Espresso Διπλού Λέβητα 20 Bar Cold Brew Οθόνη αφής TFT Cappuccino Latte
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτήν την αυτόματη μηχανή καφέ 20 Bar που διαθέτει τεχνολογία διπλού λέβητα και δυνατότητα cold brew για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η ισχύς 1350W εξασφαλίζει γρήγορη θέρμανση, ενώ το έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT με έλεγχο θερμοκρασίας NTC προσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση της θερμοκρασίας. Το δοχείο νερού 1L και το δοχείο γάλακτος 700ml επιτρέπουν την παρασκευή πολλαπλών φλιτζανιών χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εκχύλιση.
Προδιαγραφές:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5386 |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή καφέ Espresso Διπλού Λέβητα με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, Μηχανή Espresso |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτο ατσάλι + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα δοχείου νερού | 1L |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 700ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος λέβητα | Διπλός λέβητας |
| Έλεγχος | Έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός γάλακτος |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρός γάλακτος, Δοχείο γάλακτος, Σύστημα παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Επαγγελματική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Έγχρωμο κουτί, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός γάλακτος |