| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτόματος Μηχανισμός Espresso Cold Brew Διπλό Boiler 20 Bar Οθόνη TFT Δεξαμενή 1L Οικιακός
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόν τον αυτόματο καφετιέρα 20 Bar που διαθέτει τεχνολογία διπλού boiler και δυνατότητα cold brew για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η ισχύς 1350W προσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ η οθόνη αφής TFT με χρωματικό μενού με έλεγχο θερμοκρασίας NTC προσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση θερμοκρασίας. Η δεξαμενή νερού 1L και η δεξαμενή γάλακτος 700ml επιτρέπουν πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εκχύλιση.
Προδιαγραφές:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BC5386 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Espresso Διπλό Boiler με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη Καφετιέρα, Μηχανή Espresso |
| Υλικό Περιβλήματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 2 Φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Νερού | 1L |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Γάλακτος | 700ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση Αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος Boiler | Διπλό Boiler |
| Έλεγχος | Οθόνη αφής TFT με χρωματικό μενού + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός Γάλακτος |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος Θερμοκρασίας, Σύστημα Ζεστού Νερού, Ρυθμιζόμενες Ρυθμίσεις Μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρός Γάλακτος, Δεξαμενή Γάλακτος, Σύστημα Παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία Διπλού Boiler |
| Γλώσσες Λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Επαγγελματική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του Καφέ |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Αποδεκτό |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Χρωματιστό Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις-Κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός Γάλακτος |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτόματος Μηχανισμός Espresso Cold Brew Διπλό Boiler 20 Bar Οθόνη TFT Δεξαμενή 1L Οικιακός
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόν τον αυτόματο καφετιέρα 20 Bar που διαθέτει τεχνολογία διπλού boiler και δυνατότητα cold brew για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Η ισχύς 1350W προσφέρει γρήγορη θέρμανση, ενώ η οθόνη αφής TFT με χρωματικό μενού με έλεγχο θερμοκρασίας NTC προσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση θερμοκρασίας. Η δεξαμενή νερού 1L και η δεξαμενή γάλακτος 700ml επιτρέπουν πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Με ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εκχύλιση.
Προδιαγραφές:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός Μοντέλου | BC5386 |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Espresso Διπλό Boiler με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη Καφετιέρα, Μηχανή Espresso |
| Υλικό Περιβλήματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 2 Φλιτζάνια |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Νερού | 1L |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Γάλακτος | 700ml |
| Ισχύς | 1350W |
| Τάση | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση Αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος Boiler | Διπλό Boiler |
| Έλεγχος | Οθόνη αφής TFT με χρωματικό μενού + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή Απόδοση | Κλάση Α |
| Ροφήματα | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός Γάλακτος |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος Θερμοκρασίας, Σύστημα Ζεστού Νερού, Ρυθμιζόμενες Ρυθμίσεις Μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρός Γάλακτος, Δεξαμενή Γάλακτος, Σύστημα Παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία Διπλού Boiler |
| Γλώσσες Λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Επαγγελματική, Οικιακή, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του Καφέ |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος Εφαρμογής | Όχι |
| Ιδιωτικό Καλούπι | Ναι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο Λογότυπο Αποδεκτό |
| Τύποι Συσκευασίας | Κυματοειδές Κουτί, Χρωματιστό Κουτί, Κουτί Δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσίες Μετά την Πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις-Κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Αφρός Γάλακτος |