| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτοματοποιημένη καφετιέρα για ψυχρή ζύμωση διπλή λέβητα 20 bar Cappuccino Latte TFT οθόνη
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόΑυτοματοποιημένη μηχανή καφέ 20 barμεδιπλή λέβητατεχνολογία καικρύο ζύμημαΗ εpiιpiοίηση των piρογραάτων piου piροβλέpiουν την1350WΗ ενέργεια παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ ηΧρωματικό μενού οθόνης αφής TFTμεΕλέγχος θερμοκρασίας NTCΗ λειτουργία του είναι διαισθητική και η θερμοκρασία διαχειρίζεται με ακρίβεια.1 λίτρο δεξαμενή νερούκαι700 ml δεξαμενή γάλακτοςνα επιτρέπουν πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή επαναφόρτιση.ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις της άλεσης, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος της άλεσης για βέλτιστη εξαγωγή.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5385 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καφετιέρα Espresso με διπλό λέβητα |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι + πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1 λίτρο |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 700 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος λέβητα | Δύο λέβητες |
| Έλεγχος | Το χρωματικό μενού της οθόνης αφής TFT + NTC ελέγχου θερμοκρασίας |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, παγωτό, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις γουρουνιού, οθόνη αφής TFT, γάλα αφρώδης, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία ψυχρής ζύμωσης,Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά, Ξενοδοχεία, Σπίτι, Γραφείο, Εραστές Καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, παγωτό, γάλα με αφρό |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτοματοποιημένη καφετιέρα για ψυχρή ζύμωση διπλή λέβητα 20 bar Cappuccino Latte TFT οθόνη
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόΑυτοματοποιημένη μηχανή καφέ 20 barμεδιπλή λέβητατεχνολογία καικρύο ζύμημαΗ εpiιpiοίηση των piρογραάτων piου piροβλέpiουν την1350WΗ ενέργεια παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ ηΧρωματικό μενού οθόνης αφής TFTμεΕλέγχος θερμοκρασίας NTCΗ λειτουργία του είναι διαισθητική και η θερμοκρασία διαχειρίζεται με ακρίβεια.1 λίτρο δεξαμενή νερούκαι700 ml δεξαμενή γάλακτοςνα επιτρέπουν πολλαπλά φλιτζάνια χωρίς συχνή επαναφόρτιση.ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις της άλεσης, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος της άλεσης για βέλτιστη εξαγωγή.
Ειδικότητα:
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BC5385 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Καφετιέρα Espresso με διπλό λέβητα |
| Τύπος | Αυτόματη μηχανή καφέ, μηχανή espresso |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι + πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 2 φλιτζάνια |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 1 λίτρο |
| Δυνατότητα δεξαμενής γάλακτος | 700 ml |
| Δύναμη | 1350W |
| Τετάρτη | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Bar |
| Τύπος λέβητα | Δύο λέβητες |
| Έλεγχος | Το χρωματικό μενού της οθόνης αφής TFT + NTC ελέγχου θερμοκρασίας |
| Ενεργειακή απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, παγωτό, γάλα με αφρό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, έλεγχο θερμοκρασίας, σύστημα ζεστού νερού, ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις γουρουνιού, οθόνη αφής TFT, γάλα αφρώδης, δεξαμενή γάλακτος, σύστημα ζύμωσης, αυτοκαθαρισμός, λειτουργία ψυχρής ζύμωσης,Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Γλώσσες λειτουργίας | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά, Ξενοδοχεία, Σπίτι, Γραφείο, Εραστές Καφέ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Όχι, όχι. |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμόστε το λογότυπο |
| Τύποι συσκευασίας | Κουτί κυματισμένο, κουτί χρώματος, κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Κλειδιά | Εσπρέσο, καπουτσίνο, λατέ, αμερικάνικο, παγωτό, γάλα με αφρό |