| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτόματη καφετιέρα διπλού λέβητα 20 Bar Cold Brew Espresso Cappuccino Latte 1L
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόΑυτόματη καφετιέρα 20 Barπου χαρακτηρίζειδιπλός λέβηταςτεχνολογία καικρύο ρόφημαδυνατότητα για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Ο1350 Wη ισχύς παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ ηΈγχρωμο μενού οθόνης αφής TFTμεΈλεγχος θερμοκρασίας NTCπροσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση θερμοκρασίας. ΟΔεξαμενή νερού 1LκαιΔεξαμενή γάλακτος 700 mlεπιτρέψτε πολλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Μερυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εξαγωγή.
Προσδιορισμός:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5385 |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Καφετιέρα Εσπρέσο Διπλού Boiler με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη Καφετιέρα, Εσπρέσο |
| Υλικό Στέγασης | Ανοξείδωτο + Πλαστικό |
| Ικανότητα | 2 κούπες |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1L |
| Χωρητικότητα δεξαμενής γάλακτος | 700 ml |
| Εξουσία | 1350 W |
| Δυναμικό | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Μπαρ |
| Τύπος λέβητα | Διπλός λέβητας |
| Ελεγχος | Έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή Απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρισμός γάλακτος, Δεξαμενή γάλακτος, Σύστημα παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Λειτουργικές Γλώσσες | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του Καφέ |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Έλεγχος εφαρμογής | Οχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναί |
| Λογότυπο | Προσαρμογή λογότυπου Αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Κουτί χρώματος, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2000 κομμάτια |
| τιμή: | $57.3/pieces 2000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαστάσεις χαρτοκιβωτίου: 58*29*51,8cm |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 360000 τεμάχια/τέμαχοι ανά μήνα Ηλεκτρικό Μίνι Φορητό Grill |
Αυτόματη καφετιέρα διπλού λέβητα 20 Bar Cold Brew Espresso Cappuccino Latte 1L
Απολαύστε ανώτερη σταθερότητα θερμοκρασίας με αυτόΑυτόματη καφετιέρα 20 Barπου χαρακτηρίζειδιπλός λέβηταςτεχνολογία καικρύο ρόφημαδυνατότητα για απόλαυση καφέ όλο το χρόνο. Ο1350 Wη ισχύς παρέχει γρήγορη θέρμανση, ενώ ηΈγχρωμο μενού οθόνης αφής TFTμεΈλεγχος θερμοκρασίας NTCπροσφέρει διαισθητική λειτουργία και ακριβή διαχείριση θερμοκρασίας. ΟΔεξαμενή νερού 1LκαιΔεξαμενή γάλακτος 700 mlεπιτρέψτε πολλά φλιτζάνια χωρίς συχνή αναπλήρωση. Μερυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, μπορείτε να προσαρμόσετε το μέγεθος άλεσης για βέλτιστη εξαγωγή.
Προσδιορισμός:
| Επωνυμία | Anbolife |
| Αριθμός μοντέλου | BC5385 |
| Τόπος καταγωγής | Zhejiang, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Καφετιέρα Εσπρέσο Διπλού Boiler με Cold Brew |
| Τύπος | Αυτόματη Καφετιέρα, Εσπρέσο |
| Υλικό Στέγασης | Ανοξείδωτο + Πλαστικό |
| Ικανότητα | 2 κούπες |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1L |
| Χωρητικότητα δεξαμενής γάλακτος | 700 ml |
| Εξουσία | 1350 W |
| Δυναμικό | 220-240V, 50/60Hz |
| Πίεση αντλίας | 20 Μπαρ |
| Τύπος λέβητα | Διπλός λέβητας |
| Ελεγχος | Έγχρωμο μενού οθόνης αφής TFT + Έλεγχος θερμοκρασίας NTC |
| Ενεργειακή Απόδοση | Τάξη Α |
| Ποτά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Προγραμματιζόμενο, Έλεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ζεστού νερού, Ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις μύλου, Οθόνη αφής TFT, Αφρισμός γάλακτος, Δεξαμενή γάλακτος, Σύστημα παρασκευής, Αυτοκαθαρισμός, Λειτουργία Cold Brew, Τεχνολογία διπλού λέβητα |
| Λειτουργικές Γλώσσες | Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Ολλανδικά |
| Εφαρμογή | Εμπορικό, Οικιακό, Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Λάτρεις του Καφέ |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Έλεγχος εφαρμογής | Οχι |
| Ιδιωτικό καλούπι | Ναί |
| Λογότυπο | Προσαρμογή λογότυπου Αποδεκτό |
| Τύποι συσκευασίας | Κυματοειδές κουτί, Κουτί χρώματος, Κουτί δώρου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Ανταλλακτικά |
| Λέξεις-κλειδιά | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Milk Froth |