| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων, 1-2pc/ctn |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Έξυπνο 12L ψηφιακό φρυγανιστή αέρα φούρνο χωρίς λάδι ορατό παράθυρο
Γνωρίστε τον 12L Smart Digital Air Fryer ∙ έναν υψηλής ποιότητας ηλεκτρικό τηγανιτήρα με τεχνολογία χωρίς λάδι και ορατό παράθυρο για απλή παρακολούθηση.Αυτό το έξυπνο ψήσιμο με αέρα παρέχει γευστικά υγιεινά γεύματα με γρήγορη κυκλοφορία αέρα και ψηφιακό έλεγχο αφής από 80-200 ° CΗ στρογγυλή κατασκευή αλουμινίου με επικάλυψη Efte εξασφαλίζει αντοχή και εύκολο καθαρισμό.χειροκίνητη λειτουργία/αγγίζονταςΑπολαύστε τη φρυγανιά χωρίς ενοχές με δωρεάν ανταλλακτικά και εγγύηση ενός έτους.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας Τοστιέρας Φούρνος, έξυπνος αεροψητήρας |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μη κολλώδες υλικό | Εφτε |
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 12 λίτρα |
| Δύναμη | 1501 - 2000w |
| Τετάρτη | 220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Εγχειρίδιο / αφής, έξυπνο ψηφιακό έλεγχο |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Ορατό παράθυρο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων, 1-2pc/ctn |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Έξυπνο 12L ψηφιακό φρυγανιστή αέρα φούρνο χωρίς λάδι ορατό παράθυρο
Γνωρίστε τον 12L Smart Digital Air Fryer ∙ έναν υψηλής ποιότητας ηλεκτρικό τηγανιτήρα με τεχνολογία χωρίς λάδι και ορατό παράθυρο για απλή παρακολούθηση.Αυτό το έξυπνο ψήσιμο με αέρα παρέχει γευστικά υγιεινά γεύματα με γρήγορη κυκλοφορία αέρα και ψηφιακό έλεγχο αφής από 80-200 ° CΗ στρογγυλή κατασκευή αλουμινίου με επικάλυψη Efte εξασφαλίζει αντοχή και εύκολο καθαρισμό.χειροκίνητη λειτουργία/αγγίζονταςΑπολαύστε τη φρυγανιά χωρίς ενοχές με δωρεάν ανταλλακτικά και εγγύηση ενός έτους.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας Τοστιέρας Φούρνος, έξυπνος αεροψητήρας |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μη κολλώδες υλικό | Εφτε |
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 12 λίτρα |
| Δύναμη | 1501 - 2000w |
| Τετάρτη | 220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Εγχειρίδιο / αφής, έξυπνο ψηφιακό έλεγχο |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Ορατό παράθυρο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |