| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων, 1-2pc/ctn |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Ψηφιακό φρυγανιστή αέρα 12L Φούρνο 9 Προεπιλογές Ροτίσερι αφυδατωτής χωρίς λάδι
Γνωρίστε το Anbolife 12L Multi Function Digital Air Fryer Oven ∙ ένα ευπροσάρμοστο μη λιπαρό μαγείρεμα με 9 προεπιλεγμένες λειτουργίες μαγειρέματος, ψησίματος και αφυδάτωσης.Αυτό το ηλεκτρικό ψηφιακό ψήσιμο με αέρα παρέχει υγιεινά γεύματα με γρήγορη τεχνολογία κυκλοφορίας αέραΟ σχεδιασμός από ανοξείδωτο χάλυβα με ψηφιακό πίνακα ελέγχου και συνδεσιμότητα APP προσφέρει ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας από 80-200°C.Αυτή η συσκευή 12L ψήνειΔιαθέτει πιστοποιητικό CE με δωρεάν ανταλλακτικά και εγγύηση ενός έτους. Απολαύστε χωρίς ενοχές ψητό κοτόπουλο και αφυδατωμένα σνακ στο σπίτι.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργικός ψήστης αέρας / Χωρίς λάδι Ηλεκτρικός κουζίνας χωρίς λάδι |
| Τύπος | Τούρκος για ψήσιμο με αέρα, ψηφιακός φρυγανιστής με αέρα |
| Υλικό | Αλουμινίου / ανοξείδωτου χάλυβα |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Στρογγυλό / τετράγωνο |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 12 λίτρα |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110-127V / 220-240V, 50/60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Εμφάνιση | Επαφή LCD / LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Προεπιλογές μαγειρέματος | 9 Προεπιλογές μαγειρικής |
| Ειδικές λειτουργίες | Ροτίσερι, αφυδατωτήρας, μη λιπαρός σκεύος |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 60 λεπτά |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία αέρα / Κονβέκση θερμού αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, GS, CB, ETL, LFGB |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων, 1-2pc/ctn |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Ψηφιακό φρυγανιστή αέρα 12L Φούρνο 9 Προεπιλογές Ροτίσερι αφυδατωτής χωρίς λάδι
Γνωρίστε το Anbolife 12L Multi Function Digital Air Fryer Oven ∙ ένα ευπροσάρμοστο μη λιπαρό μαγείρεμα με 9 προεπιλεγμένες λειτουργίες μαγειρέματος, ψησίματος και αφυδάτωσης.Αυτό το ηλεκτρικό ψηφιακό ψήσιμο με αέρα παρέχει υγιεινά γεύματα με γρήγορη τεχνολογία κυκλοφορίας αέραΟ σχεδιασμός από ανοξείδωτο χάλυβα με ψηφιακό πίνακα ελέγχου και συνδεσιμότητα APP προσφέρει ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας από 80-200°C.Αυτή η συσκευή 12L ψήνειΔιαθέτει πιστοποιητικό CE με δωρεάν ανταλλακτικά και εγγύηση ενός έτους. Απολαύστε χωρίς ενοχές ψητό κοτόπουλο και αφυδατωμένα σνακ στο σπίτι.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυλειτουργικός ψήστης αέρας / Χωρίς λάδι Ηλεκτρικός κουζίνας χωρίς λάδι |
| Τύπος | Τούρκος για ψήσιμο με αέρα, ψηφιακός φρυγανιστής με αέρα |
| Υλικό | Αλουμινίου / ανοξείδωτου χάλυβα |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Στρογγυλό / τετράγωνο |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 12 λίτρα |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110-127V / 220-240V, 50/60Hz |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Εμφάνιση | Επαφή LCD / LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Προεπιλογές μαγειρέματος | 9 Προεπιλογές μαγειρικής |
| Ειδικές λειτουργίες | Ροτίσερι, αφυδατωτήρας, μη λιπαρός σκεύος |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 60 λεπτά |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία αέρα / Κονβέκση θερμού αέρα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, GS, CB, ETL, LFGB |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |