| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $35.00/pieces 1000-499999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο ηλεκτρικές τηγανίτες |
10.6 Τρίμηνο Air Fryer Toaster Oven Ψηφιακή οθόνη LCD αφής 10 σε 1 χωρίς λάδι
Γνωρίστε το 10.6 Quart Air Fryer Toaster Oven, ένα πολυλειτουργικό εργοστάσιο 10 σε 1 με ψηφιακή οθόνη αφής LCD και σύνδεση σε απευθείας σύνδεση συνταγών.Αυτό το μη λιπαρό σκεύος παραδίδει γευστικά υγιεινά γεύματα με 1800W γρήγορη κυκλοφορία αέρα και ρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200 ° CΤο σχέδιο από ανοξείδωτο χάλυβα με επικάλυψη Etfe, παράθυρο παρατήρησης και έλεγχο APP καθιστά το μαγείρεμα απλό.εμπορικά, και οικιακής χρήσης. πιστοποιημένο CE με χρονόμετρο 2 ωρών και δωρεάν ανταλλακτικά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF988 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας Τοστιέρας / φρυγανίτης αέρας φούρνος 12L |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / ανοξείδωτο χάλυβα + PP |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Χρώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυναμικότητα | 10.6 τετραγωνίδιο (12L, 15L, 24L Διαθέσιμο) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110V~220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη αφής LCD, μεγάλη και οθόνη αφής Πίνακας ελέγχου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 2 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | 10 σε 1 Πολυλειτουργικό |
| Εξαιρετικό χαρακτηριστικό | Συνδεσιμότητα συνταγών στο διαδίκτυο |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Με παράθυρο παρατήρησης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Εμπορικό, Οικιακό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $35.00/pieces 1000-499999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο ηλεκτρικές τηγανίτες |
10.6 Τρίμηνο Air Fryer Toaster Oven Ψηφιακή οθόνη LCD αφής 10 σε 1 χωρίς λάδι
Γνωρίστε το 10.6 Quart Air Fryer Toaster Oven, ένα πολυλειτουργικό εργοστάσιο 10 σε 1 με ψηφιακή οθόνη αφής LCD και σύνδεση σε απευθείας σύνδεση συνταγών.Αυτό το μη λιπαρό σκεύος παραδίδει γευστικά υγιεινά γεύματα με 1800W γρήγορη κυκλοφορία αέρα και ρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200 ° CΤο σχέδιο από ανοξείδωτο χάλυβα με επικάλυψη Etfe, παράθυρο παρατήρησης και έλεγχο APP καθιστά το μαγείρεμα απλό.εμπορικά, και οικιακής χρήσης. πιστοποιημένο CE με χρονόμετρο 2 ωρών και δωρεάν ανταλλακτικά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF988 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας Τοστιέρας / φρυγανίτης αέρας φούρνος 12L |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / ανοξείδωτο χάλυβα + PP |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Χρώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυναμικότητα | 10.6 τετραγωνίδιο (12L, 15L, 24L Διαθέσιμο) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110V~220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη αφής LCD, μεγάλη και οθόνη αφής Πίνακας ελέγχου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 2 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | 10 σε 1 Πολυλειτουργικό |
| Εξαιρετικό χαρακτηριστικό | Συνδεσιμότητα συνταγών στο διαδίκτυο |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Με παράθυρο παρατήρησης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Εμπορικό, Οικιακό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()