| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $45.00/pieces >=1000 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο Αυτόματη 5.5L 1500W υγιεινή ελαιόλαδο ελεύθερη μαγειρική ψ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Φρυγανιστής αέρα Φούρνος διπλής θέρμανσης Ηλεκτρικός φρυγανιστής από ανοξείδωτο χάλυβα
Γνωρίστε το 23L Smart Digital Air Fryer Oven ∙ ένα οικογενειακό μέγεθος που έχει σχεδιαστεί για εμπορικές και οικιακές κουζίνες.και σύστημα περιστροφής 360° για τέλεια εύκαμπτα μη λιπαρά γεύματαΤο στερεόχάλυβα με οθόνη LED αφής, διαφανές καπάκι και έλεγχο APP καθιστά το μαγείρεμα απλό.Ιδανικό για μαγείρεμα μεγάλων παρτίδων 23L 25L με έλεγχο θερμοκρασίας 50-220°C- Πιστοποιημένο CE με εγγύηση ενός έτους.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | 819 Β |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | Εφτε |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Δυναμικότητα | 23L (> 6L, 23L, 25L Διαθέσιμα) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | AC110-127V / AC220-240V, 50/60Hz (230V χαρακτηριστικά) |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη, οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 50-220°C |
| Χρονοδιακόπτης | 0-60 λεπτά |
| Τεχνολογία θέρμανσης | Διπλή θέρμανση, τριπλή δύναμη μαγειρέματος: υπέρυθρη θερμότητα + θερμός αέρας + 360° σύστημα περιστροφής |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Με παράθυρο παρατήρησης, διαφανές κάλυμμα κάλυψης |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψητά, ψητά, μη λιπαρά τηγανητά, ψητά, ψητά, αναψυκτικά, αποψυκτικά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αδιάβροχα πόδια |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Κρεβάτια, δίσκοι πετρελαίου, καλάθια με δίχτυα |
| Προαιρετικά αξεσουάρ | Τεράστια, κλουβιά, ράφια για σπασίκλες, ράφια για πλέγματα, εργαλεία για την παραλαβή |
| Πιστοποιητικά | Δεν προσδιορίζεται πλήρως |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |
Οικογενειακό δείπνο: Μαγειρέψτε πατάτες και φτερά κοτόπουλου ταυτόχρονα
Εμπορική κουζίνα: Δύο καλάθια υψηλής απόδοσης
Προετοιμασία γευμάτων: Μαγειρέψτε μαζί πρωτεΐνες και λαχανικά
Διοργάνωση πάρτι: Ετοιμάστε δύο ορεκτικά ταυτόχρονα
Επιλεκτικοί Τρώκτες: Φτιάχνετε διαφορετικά γεύματα για παιδιά και ενήλικες![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $45.00/pieces >=1000 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο Αυτόματη 5.5L 1500W υγιεινή ελαιόλαδο ελεύθερη μαγειρική ψ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
Φρυγανιστής αέρα Φούρνος διπλής θέρμανσης Ηλεκτρικός φρυγανιστής από ανοξείδωτο χάλυβα
Γνωρίστε το 23L Smart Digital Air Fryer Oven ∙ ένα οικογενειακό μέγεθος που έχει σχεδιαστεί για εμπορικές και οικιακές κουζίνες.και σύστημα περιστροφής 360° για τέλεια εύκαμπτα μη λιπαρά γεύματαΤο στερεόχάλυβα με οθόνη LED αφής, διαφανές καπάκι και έλεγχο APP καθιστά το μαγείρεμα απλό.Ιδανικό για μαγείρεμα μεγάλων παρτίδων 23L 25L με έλεγχο θερμοκρασίας 50-220°C- Πιστοποιημένο CE με εγγύηση ενός έτους.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | 819 Β |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | Εφτε |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Δυναμικότητα | 23L (> 6L, 23L, 25L Διαθέσιμα) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | AC110-127V / AC220-240V, 50/60Hz (230V χαρακτηριστικά) |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη, οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 50-220°C |
| Χρονοδιακόπτης | 0-60 λεπτά |
| Τεχνολογία θέρμανσης | Διπλή θέρμανση, τριπλή δύναμη μαγειρέματος: υπέρυθρη θερμότητα + θερμός αέρας + 360° σύστημα περιστροφής |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Με παράθυρο παρατήρησης, διαφανές κάλυμμα κάλυψης |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψητά, ψητά, μη λιπαρά τηγανητά, ψητά, ψητά, αναψυκτικά, αποψυκτικά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Αδιάβροχα πόδια |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Κρεβάτια, δίσκοι πετρελαίου, καλάθια με δίχτυα |
| Προαιρετικά αξεσουάρ | Τεράστια, κλουβιά, ράφια για σπασίκλες, ράφια για πλέγματα, εργαλεία για την παραλαβή |
| Πιστοποιητικά | Δεν προσδιορίζεται πλήρως |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | NINGBO |
Οικογενειακό δείπνο: Μαγειρέψτε πατάτες και φτερά κοτόπουλου ταυτόχρονα
Εμπορική κουζίνα: Δύο καλάθια υψηλής απόδοσης
Προετοιμασία γευμάτων: Μαγειρέψτε μαζί πρωτεΐνες και λαχανικά
Διοργάνωση πάρτι: Ετοιμάστε δύο ορεκτικά ταυτόχρονα
Επιλεκτικοί Τρώκτες: Φτιάχνετε διαφορετικά γεύματα για παιδιά και ενήλικες![]()