| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $30.00/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο ηλεκτρικές τηγανίτες |
Ηλεκτρικός ψήστης αέρα 12L χωρίς λάδι
Γνωρίστε το 12L Single Basket Electric Air Fryer ∙ ένα έξυπνο φούρνο ορατό από παράθυρα σχεδιασμένο για οικιακή και εμπορική χρήση.ψηφιακό έλεγχο με οθόνη αφήςΤο τετράγωνο πλαστικό περίβλημα με χρώμα φινίρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα περιλαμβάνει αφαιρούμενο δοχείο ελαίου, προστασία από υπερθέρμανση και έλεγχο APP για τηλεχειρισμό.Ιδανικό για κουζίνες ξενοδοχείων και οικογενειακά γεύματα., αυτός ο φρυγανιστής με αέρα 12l προσφέρει εύθραυστα, υγιεινά αποτελέσματα με ρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200°C. Εγγυημένος CE με 1ετή εγγύηση και δωρεάν ανταλλακτικά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF9882 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας Τοστιέρα / φρυγανίτης αέρας φούρνος 12l |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / ανοξείδωτο χάλυβα + PP |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Χρώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110V~220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη αφής, μεγάλη και οθόνη αφής Πίνακας ελέγχου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 2 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Ορατό παράθυρο, με παράθυρο παρατήρησης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Εμπορικό, Οικιακό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | $30.00/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | 1 τεμάχιο/κουτί δώρου, 2 τεμάχια/τόνο ηλεκτρικές τηγανίτες |
Ηλεκτρικός ψήστης αέρα 12L χωρίς λάδι
Γνωρίστε το 12L Single Basket Electric Air Fryer ∙ ένα έξυπνο φούρνο ορατό από παράθυρα σχεδιασμένο για οικιακή και εμπορική χρήση.ψηφιακό έλεγχο με οθόνη αφήςΤο τετράγωνο πλαστικό περίβλημα με χρώμα φινίρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα περιλαμβάνει αφαιρούμενο δοχείο ελαίου, προστασία από υπερθέρμανση και έλεγχο APP για τηλεχειρισμό.Ιδανικό για κουζίνες ξενοδοχείων και οικογενειακά γεύματα., αυτός ο φρυγανιστής με αέρα 12l προσφέρει εύθραυστα, υγιεινά αποτελέσματα με ρυθμιζόμενη θερμοκρασία έως 200°C. Εγγυημένος CE με 1ετή εγγύηση και δωρεάν ανταλλακτικά.
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | BF9882 |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φρυγανίτης αέρας Φούρνος, φούρνος, φρυγανίτης αέρας Τοστιέρα / φρυγανίτης αέρας φούρνος 12l |
| Τύπος | Φρυγανιστή με αέρα Τοστιέρα Φούρνο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / ανοξείδωτο χάλυβα + PP |
| Μη κολλώδες υλικό | ΕΤΦΕ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Χρώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυναμικότητα | 12L (> 6L, 12L) |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 110V~220V |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακή οθόνη αφής, μεγάλη και οθόνη αφής Πίνακας ελέγχου |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιακόπτης | Μέχρι 2 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 80-200°C |
| Τρόπος θέρμανσης | Γρήγορη κυκλοφορία του αέρα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Ορατό παράθυρο, με παράθυρο παρατήρησης |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Επιφάνεια μαγειρέματος μη κολλητική, ρυθμιζόμενος έλεγχος θερμοστάτη, αποσυναρμολογήσιμος δοχείο πετρελαίου, προστασία από υπερθέρμανση, με φωτεινό δείκτη, με παράθυρο παρατήρησης, οθόνη LCD |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Εμπορικό, Οικιακό |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο αποδεκτό |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()