| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
7L έξυπνο ψηφιακό ψήσιμο αέρα Χωρίς λάδι από ανοξείδωτο χάλυβα Υγιεινή επιλογή Γρήγορη θέρμανση
Αναβαθμίστε στο υγιεινότερο μαγείρεμα με το Anbolife ST515A Healthy Choice Digital Air Fryer, διαθέσιμο σε χωρητικότητα 6L και 7L.Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα και τροφοδοτείται από τεχνολογία μεταφοράς θερμού αέρα 1800W, αυτή η ηλεκτρική συσκευή χωρίς λάδι παρέχει έξυπνη θέρμανση γρήγορα για τα φρυγανιές πατάτες, τα τρυφερά ψητά και τα καυτό ψητό grills χωρίς μια σταγόνα λιπαρό λάδι.Το χειριστήριο αφής με οθόνη LED και το χειριστήριο APP κάνουν τη λειτουργία απλήΕίναι ιδανικό τόσο για οικιακή όσο και για εμπορική χρήση, είναι το έξυπνο,Υγιεινή επιλογή για αθώα γεύση κάθε μέρα..
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤ515Α |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Επιλογές χωρητικότητας | 5L, 7L με Grill (6L & 7L Υγιεινή επιλογή Highlight) |
| Ειδικότερα | 6L υγιής επιλογή ψηφιακή ψήσιμο αέρα, 7L υγιής επιλογή ψηφιακή ψήσιμο αέρα |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Εξαιρετικό χαρακτηριστικό | Έξυπνη θέρμανση γρήγορα |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1000 κιβώτια |
| τιμή: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| Τυπική συσκευασία: | Κουτί δώρων και κουτί Master, 1-2 τεμάχια/τν. |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 450000 τεμάχια ανά μήνα |
7L έξυπνο ψηφιακό ψήσιμο αέρα Χωρίς λάδι από ανοξείδωτο χάλυβα Υγιεινή επιλογή Γρήγορη θέρμανση
Αναβαθμίστε στο υγιεινότερο μαγείρεμα με το Anbolife ST515A Healthy Choice Digital Air Fryer, διαθέσιμο σε χωρητικότητα 6L και 7L.Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα και τροφοδοτείται από τεχνολογία μεταφοράς θερμού αέρα 1800W, αυτή η ηλεκτρική συσκευή χωρίς λάδι παρέχει έξυπνη θέρμανση γρήγορα για τα φρυγανιές πατάτες, τα τρυφερά ψητά και τα καυτό ψητό grills χωρίς μια σταγόνα λιπαρό λάδι.Το χειριστήριο αφής με οθόνη LED και το χειριστήριο APP κάνουν τη λειτουργία απλήΕίναι ιδανικό τόσο για οικιακή όσο και για εμπορική χρήση, είναι το έξυπνο,Υγιεινή επιλογή για αθώα γεύση κάθε μέρα..
| Ονομασία μάρκας | Ανόλυφης |
| Αριθμός μοντέλου | ΣΤ515Α |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Χωρίς λάδι Ηλεκτρική κατσαρόλα Αεροψητήρας |
| Τύπος | Αεροψητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μη κολλώδες υλικό | ΠΤΦΕ |
| Επιλογές χωρητικότητας | 5L, 7L με Grill (6L & 7L Υγιεινή επιλογή Highlight) |
| Ειδικότερα | 6L υγιής επιλογή ψηφιακή ψήσιμο αέρα, 7L υγιής επιλογή ψηφιακή ψήσιμο αέρα |
| Δύναμη | 1800W |
| Τετάρτη | 100-127V / 220-240V, 50/60Hz |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό |
| Μέθοδος ελέγχου | Ελέγχος αφής + οθόνη LED |
| Έλεγχος εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος θέρμανσης | Κονβέκτιση θερμού αέρα |
| Εξαιρετικό χαρακτηριστικό | Έξυπνη θέρμανση γρήγορα |
| Λειτουργίες μαγειρέματος | Φρυζάκια, ψήσιμα, ψητά, χωρίς λάδι, ψήσιμα, μπάρμπεκιου, ψήσιμα |
| Βασικό στοιχείο | Επιφάνεια μαγειρέματος χωρίς κολλήματα |
| Περιγραφή χαρακτηριστικού | Τσιπς Αεροψητήρας με παράθυρα θέασης |
| Λειτουργία | Εύκολη λειτουργία |
| Εφαρμογή | Εμπορικά, Οικιακά |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ιδιωτική μούχλα | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λιμάνι | Νίνγκμπο |
![]()